Загальні умови

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF / DALF

Наші послуги

1. ЗАПИС НА КУРСИ

1.1. Період запису на курси та розклад груп визначається адміністрацією курсів заздалегідь.
1.2. Для бажаючих вивчати французьку з нуля існує попередній запис до майбутніх груп. Особам зі знанням мови необхідно пройти безкоштовний тест для визначення рівня та запису до відповідної групи.

1.3. Оплата за курси здійснюється протягом першого тижня місяця. У разі відсутності оплати протягом даного терміну, слухачів не буде допущено до групи. Оплата здійснюється шляхом банківського переказу по реквізитах. Під одним місяцем навчання розуміється така кількість навчальних годин:

  • дорослі стандартний ритм : 16 годин
  • дорослі група вихідного дня: 12 годин / 8 годин
  • підлітки: 12 годин
  • діти: 8 годин

При сплаті за 3 місяці, слухач отримує знижку 10%.

1.4. Якщо слухач не може відвідувати заняття через особисті обставини, оплата за навчання не повертається. Перерахування грошових коштів можливо у разі хвороби слухача та після пред’явлення медичної довідки.

1.5. У випадку, якщо слухач не може, або не бажає продовжувати навчання на курсах, про це необхідно повідомити адміністрацію курсів електронним листом на адресу cours.odessa@afukraine.org, вказавши П.І.Б. студента та ім’я викладача.

1.6. Слухач може перейти на інший рівень у разі узгодження даного питання з адміністратором курсів.

2. СКЛАД ГРУП ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

2.1. Навчальним процесом у групі може займатись як один, так і декілька викладачів, що мають вищу освіту у сфері викладання
іноземних мов. Рівень кваліфікації відповідає званню спеціаліста чи магістра, або іншому еквівалентному званню, наданому згідно з законодавством іноземної держави.

2.2. Адміністрація курсів залишає за собою право змінювати викладача після початку занять в групі.

2.3. У випадку відсутності викладача, закріпленого за групою, адміністрація курсів зобов’язується надати заміну. У разі неможливості замінити викладача, заняття переноситься на інший день, про що адміністрація попереджає слухачів по телефону або через смсповідомлення.

2.4. Кількість слухачів у групі: від 5 до 10 людей.

2.5. Групи з меншою кількістю слухачів будуть розформовані та поєднані з іншими групами. В такому випадку можлива зміна розкладу.

2.6. На заняттях заборонено користуватись мобільним телефоном, за виключенням педагогічних цілей.

2.7. Лекції та виступи викладача є об’єктом авторського права. Їх аудіо чи відеозапис заборонено.

2.8. Альянс Франсез несе відповідальність за неповнолітніх слухачів лише під час занять. Батьки зобов’язуються приводити та забирати дітей в призначений час.

3. ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

3.1. Процес оцінювання знань відбувається протягом всього процесу навчання. Старанність слухача є важливою умовою.

3.2. В кінці кожного курсу (по закінченню посібника) проводиться тестування. Для переведення на вищий рівень мінімальна оцінка за тестування має становити 50/100.

3.3. У випадку виникнення труднощів у вивченні французької мови, слухач може відвідувати безкоштовні консультації за попереднім записом.

3.4. Батьки, що бажають отримати інформацію стосовно досягнень дітей, можуть звертатися до викладача.

3.5. Слухачі, що прагнуть отримати довідку про відвідування курсів, можуть зробити письмовий запит на адресу contact.lviv@afukraine.org.

Слухачам, що пропустили більше 25% курсу, довідки не надаються.

4. ФОРС-МАЖОР

4.1. У випадку виникнення форс-мажорних обставин (епідемія, карантин, складні погодні умови) заняття переходять в онлайн-режим.

5. ВІДВІДУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

1. 1 час занять дорівнює 60 астрономічним хвилинам.

2. Графік, ритм та тривалість занять визначається більшою мірою клієнтом, однак можливі зміни за умови згоди обох сторін – викладача та учня.

3. Оплата здійснюється по банківським реквізитам ДО початку періоду навчання за 5,10 або 15 занять. При оплаті за 10 або 15 занять 1 заняття надається у подарунок.

4. У випадку відміни заняття та попередження викладача або адміністрації курсів менш ніж за 4 години, таке заняття вважається проведеним.

5. Оплата розраховується згідно з часом, передбаченим у розкладі і жодні зміни не можуть бути внесені через запізнення Клієнта або технічних неполадок з боку Клієнта. Будь-яка втрата часу уроку через запізнення викладача з поважної причин або
технічних неполадок з боку Виконавця компенсується продовженням уроку за обопільною згодою та на період часу, що відповідає часу запізнення.

6. У випадку поїздок студента, можливо проведення занять по Скайпу.

7.Клієнт погоджується, що завдання, вправи та домашня робота становлять єдине ціле з навчальним процесом та зобов’язується виконувати їх вчасно.

8. Викладач зобов’язаний вести облік проведених занять.

Актуальне

Підписуйтесь на наш Інстаграм