Загальні умови

     ВСТУП

            ГО “Альянс Франсез” м. Львова організовує заняття з французької мови для дітей, підлітків та дорослих, гарантуючи належний рівень викладання.

    1. ЗАПИС НА КУРСИ

         1.1. Періоди запису на курси, розклад занять і викладач визначаються Відділом курсів заздалегідь. Відділ курсів залишає за собою право вносити зміни до останнього дня запису.

          1.2. Групи, у які записалося недостатньо слухачів, будуть закриті або об‘єднані з іншими групами. Відділ курсів інформує студентів про зміни які відбулися, пропонуючи альтернативний варіант.

        1.3. Бажаючі вивчати французьку мову обирають групу відповідно до свого рівня, який, за необхідності, визначається за результатом тестування.

          1.4. Перехід в іншу групу можливий лише за умови попереднього дозволу Відділу курсів. Зміна групи можлива лише за наявності вільних місць.

          1.5. Оплата членського або благодійного внеску здійснюється у повному обсязі за всю сесію або за місяць навчання протягом трьох днів з моменту підтвердження запису Відділом курсів. В іншому випадку, Відділ курсів не може гарантувати слухачам курсів бронювання місця в обраній групі.

           1.6. У разі щомісячної оплати, оплата вноситься до 1 числа місяця. У разі несплати доступ до занять припиняється.

          1.7. Якщо слухач не може відвідувати заняття через особисті обставини, оплата за навчання не повертається.

          1.8. ГО “Альянс Франсез” м. Львова відшкодовує вартість курсів лише в наступних випадках:

   1. У випадку несумісності розкладу лише упродовж перших 7 днів від початку занять. ГО “Альянс Франсез” м. Львова відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10 % адміністративних витрат.

   2. Об‘єднання, зміна типу курсів чи закриття групи Відділом курсів. Слухачеві відшкодовують вартість курсів у повному розмірі.

   3. Нещасний випадок або важка хвороба слухача при пред‘явлені медичної довідки. ГО “Альянс Франсез” м. Львова відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10 % адміністративних витрат і розраховується пропорційно кількості невідвіданих занять.

          1.9. Відшкодування вартості курсів відбувається банківським переказом протягом трьох тижнів на вимогу слухача курсів.

       1.10. Кожен слухач курсів має безкоштовний річний доступ до медіатеки та бібліотеки за умови пред’явлення квитанції про оплату, отримуватиме щомісячно e-mail – розсилку з корисними посиланнями, а також знижку для запису на екзамени DELF-DALF (за детальною інформацією звертайтесь до координатора екзаменів).

     2. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

          2.1. Заняття проводяться в аудиторіях ГО “Альянс Франсез” м. Львова (вул. Огієнка, 18А, Львів), дистанційно або у змішаному форматі (в аудиторіях та дистанційно).

          2.2. Заняття, які припадають на святкові дні, можуть проводитись або переноситись на іншу дату, після одноголосного рішення групи та викладача.

          2.3. Під час сесій Відділ курсів залишає за собою право змінити викладача чи перенести заняття на іншу дату.

        2.4. Заняття проводяться французькою мовою кваліфікованими викладачами. У разі виникнення складностей у навчанні, слухач може відвідувати додаткові заняття-консультації, що оплачуються додатково.

           2.5. Під час занять французької мови для дітей і підлітків дозволяється користуватись мобільним телефоном лише за дозволом викладача.

     3. ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

         3.1. Процес оцінювання розуміння усної мови відбувається впродовж усього семестру. У кінці кожного тематичного модуля проводиться тестування для оцінювання інших навичок.

         3.2. Батьки, які бажають отримати інформацію стосовно успішності своїх дітей, можуть звернутися з цього питання до викладача чи до Відділу курсів.

           3.3. Слухачі, які бажають отримати довідку про запис на курси французької мови та/або довідку про навчання можуть звернутись до відділу курсів. Для отримання довідки про навчання на курсах французької мови, слухачу необхідно відвідати щонайменше 25% запланованої кількості занять.

     4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ

            4.1. Дистанційні курси мають такий самий формат, як і очні курси (однакова тривалість, визначені заздалегідь години і ритм навчання).

             4.2 Для того, щоб заняття і атмосфера були максимально якісними і сприятливими для навчання всього класу, учень зобов’язується:

   1. підключитись за 5 хвилин до початку заняття, щоб урок розпочався вчасно;

   2. ідентифікувати себе в Zoom, використовуючи своє ім’я (та прізвище, якщо це необхідно);

   3. увімкнути камеру на час уроку (уроки записуються лише за згоди усіх учасників);

   4. вимикати звук мікрофона у моменти, коли не відбувається розмова;

   5. попереджати викладача в разі відсутності або затримки;

   6. мати при собі матеріали (книгу або робочий зошит у паперовому або цифровому форматі, додаткові ресурси, аудіо доріжки, тощо);

   7. виконувати домашнє завдання та надсилати його викладачу перед уроком, якщо це вимагається.

 1. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

           5.1. аняття проводяться в аудиторії ГО “Альянс Франсез” м. Львова (вул. Огієнка, 18А, Львів), дистанційно або у змішаному форматі (в аудиторії та дистанційно).

           5.2. Час і формат занять студент погоджує з викладачем або через Відділ курсів.

           5.3. Оплата розраховується згідно з часом, передбаченим у розкладі і жодні зміни не можуть бути внесені через запізнення Клієнта або технічних неполадок з боку Клієнта. Будь-яка втрата часу уроку через запізнення викладача з поважної причин або технічних неполадок з боку Виконавця компенсується продовженням уроку за обопільною згодою та на період часу, що відповідає часу запізнення.

           5.4. У разі неможливості відвідати заняття, студент зобов’язаний попередити викладача не менш ніж за добу до початку заняття. В іншому випадку студент сплачує повну вартість заняття.

         6. ФОРС-МАЖОР

            6.1. У випадку виникнення форс-мажорних обставин (епідемія, карантин, складні погодні умови) заняття переходять в онлайн-режим.