Курси французької мови для дорослих

Почати вивчати чи вдосконалити знання з французької мови відповідно до свого ритму?

Сучасне життя є дуже динамічним і ми знаємо це, як ніхто інший. Тому Альянс Франсез пропонує студентам обрати 2 ритми навчання: звичайний чи пришвидшений (інтенсивний курс). Альянс Франсез пропонує курси, які відповідають загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (з рівня А1 до C1). Вас чекатиме:

  • Група від 3 до 10 осіб або

  • Індивідуальні заняття для 1 чи 2 осіб;

  • Супер цікаві дискусії, адаптовані до реального життя;

  • Маса практики;

  • Молоді харизматичні викладачі;

  • Доступ до медіатеки та інформації про найближчі заходи, які проходитимуть в Альянсі.

Початок занять – середина вересня.

Тривалість курсу – 4 місяці, 2 заняття на тиждень по 1,5 години.

 

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курси французької мови для дорослих

Початковий рівень – A1

Курс розраховано на слухачів, які починають вивчати мову з нуля або ж мають базові знання. По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти та використовувати звичні повсякденні вислови, а також вирази, для задоволення конкретних потреб.

Початковий рівень – A2

Підійдуть для слухачів, які вже засвоїли основи граматики та володіють певним словниковим запасом. По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти окремі фрази та часто вживані вислови: наприклад, уміти надати або отримати просту інформацію про особисте і сімейне життя, покупки, роботу. Ви зможете обмінятись простою інформацією на звичні та знайомі теми. За допомогою простих фраз Ви зможете розповісти про освіту, найближче оточення.

Незалежний користувач – B1

Курс для тих, хто хоче поглибити свої знання. По завершенні цього курсу Ви розумітимете основну ідею стандартного мовлення. Ви зможете порозумітися у багатьох ситуаціях, які трапляються протягом подорожі франкомовною країною. Ви зможете розповісти про певну подію, пережитий досвід або сон, описати свої сподівання або ціль, коротко викласти і обґрунтувати свою думку щодо проекту або ідеї.

Незалежний користувач – B2

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти основну ідею конкретного чи абстрактного тексту, підтримувати технічну дискусію у межах Вашої спеціальності. Ви зможете вільно та спонтанно спілкуватись, чітко висловитись з широкого кола питань та виразити свою думку на актуальну тематику.

Досвідчений користувач – C1

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти довгі, складні тексти та розпізнавати неявні значення. Ви можете ефективно та гнучко використовувати мову в соціальному, професійному чи академічному житті. Ви можете спонтанно і вільно висловлюватися, не шукаючи довго слів, Ви можете чітко й структуровано висловлюватися на складні теми та демонструвати контроль над мовними інструментами організації, артикуляції та зв’язності мовлення.

Досвідчений користувач – C2

По завершенні цього курсу Ви без зусиль зможете зрозуміти практично все, що читаєте чи чуєте. Ви можете відновити факти та аргументи з різних письмових та усних джерел, підсумовуючи їх послідовно. Ви можете висловлюватися спонтанно, плавно, точно і розрізняти тонкі нюанси значення на складні теми.

 

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Сучасне обладнання полегшує процес навчання

Обладнання

Результативне навчання – успішне досягнення вашої мети

Мета

Курси французької мови у Львові для дорослих

 

Les inscriptions sont ouvertes !

Les cours de l'Alliance Française à Kharkiv vous aideront à maîtriser la langue française des bases aux plus hauts niveaux de compétence !