Підготовка до іспитів

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF / DALF

Наші послуги

Альянс франсез допоможе Вам підготуватись до складання іспитів різних рівнів. Ви здобудете ті навички та підказки, які від Вас очікуватимуть під час складння іспитів: як краще презентувати набуті раніше знання, не припускатись типових помилок. Також Ви дізнаєтесь як відбувається іспит, щосприятиме суттєвому покращенню Вашого результату. Якщо Ви запишитесь на підготовчий курс, то автоматично станите членом Альянс Франсез, а отже дозволить користуватись ресурсами медіатеки та отримати знижку на складння іспиту.
Увага! Йдеться про методичний, а не мовний курс: Вам необхідно володіти рівнем на підтвердження якого Ви записались (тестування відбувається на початку запису).

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Підготовка до складання іспиту з французької мови

DELF/DALF Tout Public

DELF/DALF – це дипломи на підтвердження знання французької як на початкових етапах вивчення, так і на найвищих рівнях. Екзамени адаптовані для різних вікових категорій та впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR).

DELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді, які бажають підтвердити їх володіння французькою мовою з будь-якою метою. Тільки ця версія екзамену існує для всіх рівнів (від A1 до C2).

Календар DELF на 2022 рік

 

DELF Junior

DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі. DELF Junior існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Календар DELF на 2022 рік

 

DELF Prim

– DELF PRIM — це перший крок серії екзаменів DELF та DALF. Іспит призначений для дітей від 7 до 12 років. Існує для двох рівнів: A1 і A2. DELF PRIM – це екзамен в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.

Календар DELF на 2022 рік

 

TEF

Тест оцінки знань з французької мови (TEF) буде в нагоді, якщо ви плануєте продовжувати вищу освіту у Франції, або працювати за кордоном. Цей тест визнаний в усьому світі. За допомогою цього тесту ви можете провести оцінку ваших компетенцій у висловлюванні та розумінні французької мови, а також визначити ваш загальний рівень французької швидко та об’єктивно.

Для запису на іспити TEF немає потреби в наявності іншого диплому. Ви можете складати та перескладати TEF кілька разів.

 

TEF CANADA

TEF Canada створений Бюро Громадянства та імміграції та Міністерством імміграції, розмаїття та інтеграції (MIDI) Квебеку для всіх програм з економічної імміграції, які вимагають або приймають до уваги сертифікати з володіння мовою. Результати тесту TEF Canada також приймаються при поданні кандидатури на отримання громадянства Канади.

 

TEFAQ

Тест оцінки знань з французької мови для імміграції в Квебек (TEFAQ) – це тест загального знання французької мови, що має на меті визначити рівень знань на навичок з французької мови для офіційного подання документів на імміграцію. Це – варіант тесту TEF, визнаний Міністерством імміграції, розмаїття та інтеграції (MIDI) Квебеку.

 

TCF

Визнаний Європейською Асоціацією мовного тестування (ALTE) TCF є тестом зі знань з французької мови, аналогом якого є IELTS Кембриджу з англійської та TestDaf з німецької. Цей тест визначає рівень володіння французькою мовою для не франкомовних кандидатів, які мають бажання з професійних або особистих міркувань підтвердити його швидко та просто.

 

TCF Canada

TCF Canada – це іспит із загальної французької мови, визнаний офіційним підтвердженням володіння французькою мовою Міністерством з питань імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC) для заявок на постійне проживання.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Гнучкий графік навчання для вашої зручності

Розклад

Адаптовані до ваших потреб програми навчання

Програма

Підготовка до іспитів з французької мови у Львові

 

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Львова допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!