Підготовка до іспитів

Альянс Франсез оголошує набір на курси підготовки до іспитів DELF/DALF!

Ви отримаєте ті навички та підказки, які допоможуть Вам під час складання іспитів: як краще презентувати набуті раніше знання та не припускатись типових помилок. Також Ви дізнаєтесь як відбувається іспит, що сприятиме суттєвому покращенню Вашого результату.

Курс складається з 4 занять по 2 години. Кожне заняття буде присвячено окремій частині іспиту, а саме аудіюванню, читанню, письму та говорінню. Заняття проводитимуться онлайн.

Увага! Йдеться про курс підготовки до складання іспиту, а не мовний курс: Вам необхідно володіти рівнем, на підтвердження якого Ви записались.

Після закінчення курсу Ви матимете можливість скласти пробний іспит очно у приміщенні Альянсу.

Ми також пропонуємо скласти пробний іспит без проходження курсу.

За деталями звертайтесь на електронну адресу Альянс Франсез: contact.lviv@afukraine.org.

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Підготовка до складання іспиту з французької мови

DELF/DALF Tout Public

DELF/DALF – це дипломи на підтвердження знання французької як на початкових етапах вивчення, так і на найвищих рівнях. Екзамени адаптовані для різних вікових категорій та впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR).

DELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді, які бажають підтвердити їх володіння французькою мовою з будь-якою метою. Тільки ця версія екзамену існує для всіх рівнів (від A1 до C2).

Календар DELF

 

DELF Junior

DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі. DELF Junior існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Календар DELF

 

DELF Prim

– DELF PRIM — це перший крок серії екзаменів DELF та DALF. Іспит призначений для дітей від 7 до 12 років. Існує для двох рівнів: A1 і A2. DELF PRIM – це екзамен в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.

Календар DELF

 

TEF

Тест оцінки знань з французької мови (TEF) буде в нагоді, якщо ви плануєте продовжувати вищу освіту у Франції, або працювати за кордоном. Цей тест визнаний в усьому світі. За допомогою цього тесту ви можете провести оцінку ваших компетенцій у висловлюванні та розумінні французької мови, а також визначити ваш загальний рівень французької швидко та об’єктивно.

Для запису на іспити TEF немає потреби в наявності іншого диплому. Ви можете складати та перескладати TEF кілька разів.

 

TEF CANADA

TEF Canada створений Бюро Громадянства та імміграції та Міністерством імміграції, розмаїття та інтеграції (MIDI) Квебеку для всіх програм з економічної імміграції, які вимагають або приймають до уваги сертифікати з володіння мовою. Результати тесту TEF Canada також приймаються при поданні кандидатури на отримання громадянства Канади.

 

TEFAQ

Тест оцінки знань з французької мови для імміграції в Квебек (TEFAQ) – це тест загального знання французької мови, що має на меті визначити рівень знань на навичок з французької мови для офіційного подання документів на імміграцію. Це – варіант тесту TEF, визнаний Міністерством імміграції, розмаїття та інтеграції (MIDI) Квебеку.

 

TCF

Визнаний Європейською Асоціацією мовного тестування (ALTE) TCF є тестом зі знань з французької мови, аналогом якого є IELTS Кембриджу з англійської та TestDaf з німецької. Цей тест визначає рівень володіння французькою мовою для не франкомовних кандидатів, які мають бажання з професійних або особистих міркувань підтвердити його швидко та просто.

 

TCF Canada

TCF Canada – це іспит із загальної французької мови, визнаний офіційним підтвердженням володіння французькою мовою Міністерством з питань імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC) для заявок на постійне проживання.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Гнучкий графік навчання для вашої зручності

Розклад

Адаптовані до ваших потреб програми навчання

Програма

Підготовка до іспитів з французької мови у Львові

 

Les inscriptions sont ouvertes !

Les cours de l'Alliance Française à Kharkiv vous aideront à maîtriser la langue française des bases aux plus hauts niveaux de compétence !