Іспити DELF та DALF у Львові

ЩО ТАКЕ DELF / DALF?

DELF (Diplôme d’études en Langue Française) та DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française) – це дипломи французької мови як іноземної, що видає Міністерство національної освіти Франції. Розроблені експертами CIEP (Center International d’Études Pédagogiques), ці сертифікати впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно з загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR). Екзамени адаптовані для всіх, незалежно від віку та рівня володіння мовою.

Дипломи DELF та DALF не мають обмеження дії та визнані в усьому світі. Так, B2 — це рівень володіння мовою, який зазвичай вимагають французькі університети.

Ви можете обрати:

  • DELF / DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді (від 16 років). Тільки ця версія іспиту існує для всіх рівнів (від A1 до C2).
  • DELF PRIM — це перший крок, призначений для дітей від 7 до 12 років, що навчаються у початковій школі. Іспит існує для двох рівнів:  A1 і A2. DELF PRIM, в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.
  • DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі. DELF Junior існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Дізнатися більше можна за телефоном +38 067 340 4001 або написати нам contact.lviv@afukraine.org.

Рівні володіння іноземною мовою

 

А1 ОЗНАЙОМЧИЙ РІВЕНЬ

Елементарний користувач

Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення у певних ситуаціях. Може відрекомендуватись або представити іншу особу. Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко.

А2 РІВЕНЬ, МІНІМАЛЬНО НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ

Елементарний користувач

Може розуміти окремі фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, роботи. Може спілкуватись у звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі теми. Може описати вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

B1 ПОРОГОВИЙ РІВЕНЬ

Незалежний користувач

Може спілкуватись на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля тощо. Може вирішити більшість проблем під час перебування у франкомовній країні. Може просто і зв’язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії тощо.

B2 ПРОСУНУТИЙ РІВЕНЬ

Незалежний користувач

Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

C1 ДОСКОНАЛИЙ РІВЕНЬ

Досвідчений користувач

Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних ускладнень, пов’язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та лексикою.

С2 Avancé

Досвідчений користувач

Може розуміти без ускладнень практично все, що чує або читає. Може вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв’язній формі. Може висловлюватись спонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки значень у доволі складних ситуаціях.

Альянс Франсез – вивчай і живи французькою мовою

 Будьте в курсі новин Альянсу