Міжнародні дипломи в Альянс Франсез

Альянс Франсез міста Львова є центром, де можна скласти основні тести та іспити з французької мови

Якщо Вам потрібно отримати дипломи DELF або DALF, TEF / TEFAQ / TСF Канада, Альянс Франсез пропонує регулярні екзаменаційні сесії, а також підготовчі курси, пристосовані до Вашого рівня.

Дипломи та тести, які пропонує Альянс Франсез:

 

DELF / DALF

DELF – Диплом рівня знань французької мови. Це офіційний диплом, який видається Міністерством національної освіти Франції. Дипломи поділяються на 4 окремих рівні, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання (CECR) : DELF A1, DELF A2, DELF B1 і DELF B2. Існує три різновиди DELF : DELF Tout Public (Диплом для всіх категорій користувачів), DELF Junior (Диплом для підлітків від 12 до 17 років) , DELF Prim (Диплом для дітей від 8-ми до 11 років). DALF – Диплом про поглиблене володіння французькою мовою. Дипломи поділяються на 2 окремих рівні: DALF C1 і DALF C2.
 

TEF

Тест на знання французької мови (TEF), метою якого є оцінювання рівня знань та навичок із французької мови. Диплом є дійсним протягом 2-х років. Диплом необхідний для:
  1. Вступу до навчального закладу (школа/університет)
  2. Отримання картки резидента Франції за допомогою TEF IRN
  3. Імміграція до Канади та отримання громадянства Канади з TEF Canada
  4. Імміграція до Квебеку з TEF Québec (TEFAQ)
  5. TCF є тестом зі знань з французької мови, аналогом якого є IELTS з англійської та TestDaf з німецької. Цей тест визначає рівень володіння французькою мовою для не франкомовних кандидатів, які мають бажання з професійних або особистих міркувань підтвердити його швидко, просто та надійно.
Здача цих іспитів можлива у Французькому інституті в Києві за попередньої реєстрації.

Дізнатися більше про іспит TCF, TEF, TEF Canada, TEFAQ, TEF IRN

Якщо у Вас є питання, зв’яжіться з нами.

Альянс Франсез – вивчай і живи французькою мовою

 Будьте в курсі новин Альянсу