Курси французької для підлітків

Курси французької мови, які спеціально адаптовані для підлітків

Новий курс для рівнів А1-А2 розпочинається з середини вересня 2023 року. У нього входить два заняття на тиждень тривалістю 1 год.

Цей курс точно для тебе, якщо ти:

  • Колись вивчав французьку, але забув частину знань;

  • Хочеш підтягнути рівень, яким вже володієш;

  • Здаватимеш ЗНО з французької чи DELF. Цей мовний сертифікат є вимогою для вступу у французькі ВНЗ та отримання документів для проживання у Франції;

  • Обожнюєш динаміку і не переносиш нудьгу. Сьогодні підлітки прагнуть більш цікавого матеріалу і насичених лекцій. Тому ми підготували різноманітні активності і захопливі обговорення. Часу дивитись на годинник точно не буде!

 

Цілі

Z

Досягти певного рівня володіння французькою мовою

По закінченню цього курсу, учень повинен могти спілкуватися французькою мовою з легкістю та впевненістю у ситуаціях адаптованих до його потреб та віку.

Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курси французької мови для підлітків

В Альянс Франсез учні розвивають різні навички: усне та письмове мовлення, а також аудіювання та розуміння письмових матеріалів. І все це – у легкий та цікавий спосіб! Наші викладачі є дипломованими та досвідченими фахівцями у сфері французької мови, і всі вони пройшли спеціальну підготовку для роботи із молодою аудиторією.

Якщо дитина уже навчається у закладі із поглибленим виченням французької мови, ми допоможемо відчути цінність знань, які вона отримала у школі, та по-іншому їх застосувати.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Сучасне обладнання полегшує процес навчання

Обладнання

Результативне навчання – успішне досягнення вашої мети

Мета

Курси французької мови для підлітків у Львові

 

Les inscriptions sont ouvertes !

Les cours de l'Alliance Française à Kharkiv vous aideront à maîtriser la langue française des bases aux plus hauts niveaux de compétence !