Вітаємо в Альянс Франсез Львів!

На початку 2000-х років львівською франкофонною спільнотою було прийнято рішення про створення Alliance Française у місті Львові. Як і інші французькі альянси у всьому світі, Alliance Française м.Львів є неприбутковою організацією, метою якої є навчання французької мови, організація та проведення культурних заходів, формування франкофонної спільноти, поширення знань про культуру та традиції Франції та інших франкомовних країн.

Наш Альянс є представництвом всесвітньої організації Alliance Française, заснованої у Парижі у 1883 році, та працює під патронатом Посольства Франції в Україні.

Alliance Française - це місце зустрічей з партнерами та друзями.

Alliance Française – це сертифікований центр проведення міжнародних іспитів DELF/DALF і TEF/TEFАQ.

Alliance Française – це мовні курси, культурні фестивалі "Французька Весна", дні Франкофонії, фотовиставки та виставки картин, концерти, театральні вистави, які роблять вагомий внесок у культурне життя Львова.

Львівський Альянс знаходиться під управлінням Адміністративної Ради. Взяти участь у зборах Адміністративної Ради можуть усі члени Альянс Франсез міста Львова. Команду Альянс Франсез очолюють Президент і Директор, який може бути українцем або французом.

Завітайте до Альянс Франсез, щоб відкрити для себе Францію та франкофонний світ!

Викладачі, сертифіковані згідно міжнародних вимог, передові методи навчання, найсучасніші підручники

Викладачі

Курси французької мови для дітей, підлітків та дорослих від рівня початківця (А1) до рівня просунутого користувача (С1)

Для всіх

Курси, культурні заходи, фестивалі, виставки, кінопокази, концерти з метою наблизитися до Франції та практикувати французьку мову

Події

Участь у всіх заходах носіїв французької мови з метою навчити вас сучасної та живої мови

Носії мови