Курси української мови

Alliance Française, Apprendre et vivre la langue française

AF Lviv

Notre offre de cours

DELF / DALF

Nos offres

Ви довго залишаєтеся в Україні? Хочете ближче познайомитися зі Львовом, одночасно вивчаючи його мову, якою тут говорять? Ви хочете інвестувати в цю країну? Вам та Вашим працівникам необхідно опановувати ази української мови? Або Вам просто цікаво, у Вас є час і Ви хочете пізнати нову мову та маловідому культуру?

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курс української мови

Висококваліфіковані викладачі 

Всі наші викладачі української мови для отримали освіту в найкращих університетах країни і спеціалізуються на викладанні української мови іноземцям.

Комунікативний підхід

Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови

Альянс франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок

На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Заняття з будь-якої точки світу у будь-який час

Онлайн

Гнучкий графік навчання для вашої зручності

Розклад

Адаптовані до ваших потреб програми навчання

Програма

Курс з української мови у Львові

​Вартість залежить від рівня

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Львова допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!