Індивідуальні заняття

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF / DALF

Наші послуги

У вас є конкретна ціль, ви хочете швидко вивчити французьку мову, покращити конкретні навички у французькій мові поза заняттями у групі, отримати більше уваги викладача? Наші індивідуальні заняття розроблені спеціально для того, щоб задовольнити ваші вимоги допомогти вам досягти вашої мети.

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курс індивідуального навчання французької мови

Індивідуально можна вивчати французьку також у парі.

Заняття в парі мають багато переваг у порівнянні з групою. Ці заняття дозволяють вчитися швидше, у тому самому ритмі, що і на індивідуальних заняттях, але при цьому вести спонтанні діалоги з викладачем та іншим учнем, одним з ваших знайомих. Ця практика не тільки допоможе вчитися, але і гарно проводити час, спілкуючись мовою Мольєра!

Висококваліфіковані викладачі та носії французької мови
Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції (CIEP, Паризький Альянс Франсез, СAVILAM…)

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс Франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Отримати сертифікат з французької мови
Ви можете скласти офіційний іспит з французької мови у Альянс Франсез. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади або в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом, деякі з них не мають обмеження строку дії.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Гнучкий графік навчання для вашої зручності та потреб

Розклад

Адаптовані до ваших потреб програми навчання

Програма

Індивідуальні заняття з французької мови у Львові

 

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Львова допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!