Індивідуальні заняття

Гнучкий графік навчання для Вас

Групові заняття не дуже підходять звичному для вас ритму? Ви прагнете отримати більше уваги викладача та детально працювати над помилками? Наші індивідуальні заняття точно допоможуть досягти мети швидко і якісно!

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курс індивідуального навчання французької мови

  • Можливість навчатись у парі. Чому такий підхід має багато переваг в порівнянні з групою? Ви будете вчитись у тому ж ритмі, що і на індивідуальних заняттях, але при цьому вести більше діалогів з викладачем та іншим учнем. Практика, практика і ще раз практика!

  • Досвідчені викладачі. Всі наші вчителі мають високу кваліфікацію: вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших закладах Франції (CIEP, Паризький Альянс Франсез, СAVILAM і т.д.);

  • Комунікативний підхід. Така методика викладання дозволяє швидко досягти прекрасних результатів та гарантує найкращу мовну практику;

  • Нові технології. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає супердинамічним;

  • Розвиток 4-х мовних навичок. Сюди входять розуміння усного мовлення і письмових текстів, а також усне та письмове висловлювання;

  • Офіційний сертифікат. Склавши офіційний іспит в Альянс Франсез, ви зможете вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи не обмежені в часі і визнані усім світом.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Гнучкий графік навчання для вашої зручності та потреб

Розклад

Адаптовані до ваших потреб програми навчання

Програма

Індивідуальні заняття з французької мови у Львові

 

Les inscriptions sont ouvertes !

Les cours de l'Alliance Française à Kharkiv vous aideront à maîtriser la langue française des bases aux plus hauts niveaux de compétence !