Рішар Коччіанте

20 лютого 2021 р. своє 75-річчя відсвяткував Рішар Коччіанте (відомий також як Ріккардо Коччіанте) – франко-італійський співак і композитор.

Син італійця та француженки, Рішар змалку цікавився музикою. До переїзду сім’ї в Рим 11-рчіний хлопчик говорив лише французькою. На фортепіано навчився грати сам.

Дебютний альбом молодого виконавця, що вийшов у 1972 р., викликавши інтерес як слухачів і критиків. Другий альбом з’явився вже через рік, популярність Рішара продовжувала зростати. Справжньою зіркою співак став у 1978 році, коли виконав пісню «Coup de soleil». Подальша його кар’єра була дуже успішною.  Зокрема, у 1991 р. артист переміг на фестивалі в Санремо.

Рішар Коччіанте є автором музики до мюзиклів «Джульєтта і Ромео», «Маленький принц» і, звісно, «Notre-Dame de Paris», створеного разом з Люком Пламондоном. З роками творчість Коччіанте завоювала публіку в Італії, Іспанії, Франції, США, Південній Америці та інших країнах. На жаль, сольні пісні Рішара Коччіанте не були популярними в Україні. Проте, ми добре знаємо геніальні 50 мелодій, які композитор написав для мюзиклу «Notre-Dame de Paris», в якому їх виконали Ґару, Даніель Лавуа, Брюно Пельтьє, Елен Сеґара, Жюлі Зенатті та Люк Мервіль.

Сьогодні послухаємо пісні з цього шедевра, а також композиції, які виконує Рішар Коччіанте.