Наталія Бадікова

Викладачка, сертифікована екзаменаторка DELF / DALF

Мене звати Наталія Бадікова, я вже 3 роки є вчителелькою французької мови та екзаменатором-коректором DELF-DALF у Alliance Française de Lviv, але маю понад 20-річний досвід викладання FFL. Мені дуже подобається моя професія, французи і Франція. Я прожила близько 7 років у цій чудовій країні, і це дуже допомогло мені краще зрозуміти цей народ, його історію, краще пізнати французьку культуру. Я щаслива, що змогла помилуватися всюдисущою красою і неймовірно багатою спадщиною Франції, а також відкрити для себе її смачну кухню.
Навчалася на викладача французької мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та в Сорбонні (Париж V Рене Декарт, а потім Паризька ІІІ Сорбонна Нувель). Мені також пощастило пройти кілька дистанційних курсів навчання у Франції протягом останніх трьох років. Також я закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом у Львові по спеціальності “Менеджмент готельного господарства та туристичних організацій”. Проте моє покликання вчительки французької мови виявилося набагато сильнішим, і я жодного разу в житті не пошкодувала про вибір.
Декілька років я працювала перекладачкою у Парижі та редакторкою у Львові, але залишилась у викладанні, бо воно для мене дуже важливе. Вважаю, що всі ці навички збагатили мене і досі так чи інакше допомагають мені у професійній діяльності.
Дивно: я ніколи не даю конспектів своїм студентам (за винятком двох років роботи в педагогічному коледжі Львівського університету імені Івана Франка), тож без конспектів працювати цілком можливо.
Я вважаю, що успіх у нашій професії – це не тільки тоді, коли наші студенти отримують знання, швидко прогресують, а й коли вони залишають наші класи щасливими та наповненими нетерпінням повернутися. На мою думку, хороший вчитель – це не просто компетентна та відповідальна людина, а людина, здатна непомітно запропонувати їм щось дуже людське, дуже тепле, створити дружню атмосферу та розслабитися під час уроків, залишаючись у рамках викладання/навчання. Для цього ми повинні насамперед любити і поважати людей, незалежно від їх здібностей, походження, бачення світу, характерів. У своїй роботі ми повинні адаптуватися, спостерігати, розвиватися, вдосконалюватися, знаходити індивідуальний підхід, любити та надихати студентів.
Приходьте вивчати французьку мову, і ви побачите, що вона не складна, але красива і багата; перед вами відкриється цілий дивовижний і надзвичайно цікавий світ!