Додаток для вивчення французької

Міжнародна громадська організація “Бібліотеки без кордонів” запустила інноваційний і безкоштовний додаток “Bonjour France” для вивчення французької мови для українців! Це легкий та ефективний спосіб відкрити для себе французьку мову за допомогою текстів, транскрипцій, аудіофайлів та різних цікавинок про Францію. 

Додаток був створений для українських біженців, які були змушені покинути свої домівки та опинилися в Франції через російсько-українську війну, але він буде корисним і для всіх українців, які хочуть вивчати французьку мову.

Bonjour France пропонує:

📌50 дуже практичних тем, які можна використовувати щодня (житло, пошук роботи, лікування, пересування, запис дітей до школи, тощо)

📌100 подкастів і більше 1000 вправ для навчання і швидкого прогресу в вивченні французької

📌Лексика із понад 600 попередньо записаними фразами французькою для вивчення та спілкування

📌До кожної теми додана практична бібліотека з інформаційними та культурними ресурсами для пізнання Франції

Застосунок, який тепер доступний для iOS та Android, уже має кілька тисяч 

користувачів і отримав надзвичайно позитивні відгуки. Bonjour France доступний безкоштовно через програму електронного навчання Kajou, розроблену Бібліотеками без кордонів. Щоб отримати до нього доступ, завантажте Kajou через Play Store Google або App Store Apple.

Кілька слів про Бібліотеки без кордонів (Bibliothèques Sans Frontières) 👇

Це неурядова організація, яка розширює можливості вразливих груп населення, полегшуючи їм доступ до освіти, культури та інформації. Асоціація створює інноваційні культурні та освітні простори в Франції та в понад 30 країнах, а також вже більше року сприяє освіті та добробуту українського населення в умовах війни. Підтримкою ББК вже скористалося більше 15 000 українців. 

Крім додатку Bonjour France, з вересня 2022 року «Бібліотеки без кордонів» в Україні – це:

🔸П’ять мобільних медіа-бібліотек Ideas Box/Скриньок Ідей – дві у Львівській області (Львів та Дрогобич), по одній у Вінниці, Бучі та Дніпрі, у партнерстві з міжнародними НУО, українськими громадськими організаціями та місцевою владою

А вже незабаром:

🔸Ще дві мобільні медіа-бібліотеки Ideas Box/Скриньки Ідей

🔸Навчальні простори (Digital Learning Spaces) для школярів, які навчаються онлайн

🔸Ресурси українською мовою для неурядових організацій, які працюють у сфері психосоціальної підтримки та підтримки дівчат і жінок, які постраждали від насильства

Дізнайтеся більше на сайті: https://www.librarieswithoutborders.org/