Vitaa / Вітаа

14 березня 2021 р. 38-річчя відсвяткувала французька виконавиця Vitaa.

Дівчинка почала співати, коли їй було 11. Батьки не сприймали захоплення музикою серйозно, тому після закінчення школи майбутня зірка вступила на міжнародну торгівлю. Паралельно навчатися та займатися співом було тяжко, тому Vitaa покинула університет.

Успіх прийшов після зустрічі з відомою на той час виконавицею Diam’s. Їх дует «Confessions nocturnes» (2006) став хітом і відкрив Vitaa шлях на велику сцену. Через рік молода співачка представила дебютний альбом «À Fleur de Toi», який одразу з початку продажу очолив рейтинг у Франції.

З 2013 по 2019 роки Vitaa випустила кілька дисків і попрацювала з багатьма відомими музикантами, серед яких Stromae, Gims, Клодіо Капео, Амель Бент, Сліман. Саме зустріч з останнім змінила подальший розвиток кар’єри Vitaa: співаки записали спільний альбом «VersuS» (2019), який став найбільшим успіхом у кар’єрі обох виконавців, посівши першу сходинку у Франції, Бельгії та Швейцарії. Їхня композиція «Ça va ça vient» перемогла у номінації «Краща оригінальна пісня» премії Victoires de la musique 2020.

Зараз Vitaa продовжує працювати в дуеті зі Сліманом. Кілька місяців тому вони представили другий спільний альбом й далі тішать своїх шанувальників новими кліпами та піснями. Ми ж пропонуємо Вам послухати хіт, з якого у 2017 році розпочався цей творчий союз.