Вікторія Лучкевич

Привіт всім!

Я – Вікторія, доцентка кафедри французької і німецької мов у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, де працюю більше 15 років. Я навчалася у Київському національному лінгвістичному університеті, у 2009 році захистила дисертацію з педагогіки, а також проходила неодноразові стажування у Франції (Université de Franche-Comté, à Besançon, Universités de “Francophonia” à Nice). Водночас працюю в Alliance Française de Lviv і є сертифікованою екзаменаторкою DELF/DALF .

В університеті, окрім французької мови, що є моїм великим захопленням, викладаю лінгводидактику, лексикологію й стилістику французької мови. Ніколи не приховую того, що навчаючи студентів, сама навчаюся від них. Тому для мене процес навчання – це рівноцінний обмін, що мотивує і збагачує усіх учасників навчання.

Відверто кажучи, моя професія є моїм хобі.

Люблю подорожувати, відкривати нові місця, культури, мови. Навіть відпочиваючи, я працюю і самовдосконалююся. За найменшої нагоди, відвідую стажування, семінари, які дають мені змогу зануритися у франкомовне середовище, пізнавати нові культури, ділитись власним досвідом з колегами, знайомитися з новими людьми.