Що таке Альянс Франсез?

Альянс Франсез Львів — це громадська організація, місія якої — популяризувати французьку мову та культуру. Як і кожна установа Альянс Франсез, у Львові народилась за локальною ініціативою. Мережею Альянс Франсез управляє Рада, обрана з членів Асоціації. Рада делегує керівництво команді, яку очолюють Президент і Директор Альянс Франсез, який може бути французом/француженкою (див. тут).

Мережа Альянс Франсез підпорядковується Фонду Альянс Франсез (ФАФ), що розташований у Парижі. Цей Фонд забезпечує дотримання Статуту Альянс Франсез, що гарантує дотримання історичної місії Альянс Франсез (див. тут).

Заснований у 1995 році як ініціативний комітет, під впливом українців, що розмовляють французькою мовою, Альянс Франсез міста Львів функціонує, використовуючи власні ресурси, хоча для певних місій отримує матеріальну та фінансову підтримку від Посольства Франції в Україні або Французького інституту в Україні.

Львівський Альянс знаходиться під управлінням Адміністративної Ради. Взяти участь у зборах Адміністративної Ради можуть усі члени Альянс Франсез міста Львова. Як і всі асоціації, Альянс Франсез відкритий для всіх бажаючих! Не вагайтесь приєднатися до нас, щоб взяти участь у створенні зв’язків між Львовом, Францією та франкофонним світом!