Філіпп Катрін

Філіпп Катрін (справжнє ім’я – Філіпп Бланшар) – відомий французький співак, автор пісень, актор, режисер і письменник.

Народився 8 грудня 1968 р. Після закінчення навчання в університеті Філіпп розпочав музичну кар’єру: у 1991 році вийшов його перший диск. Але слава прийшла лише після випуску восьмого альбому під назвою «Robots après tout» (2005). Веселі, дивні, часом безглузді пісні дуже сподобалися публіці. Співака назвали одним із найбільших відкриттів, альбом отримав золоту сертифікацію, а на прихильників чекав тур, включно з концертом на найвідомішій сцені Франції – Олімпії. З того часу успіх його не покидає.

Окрім музикування, Філіпп Катрін регулярно знімається в кіно і зараз є одним із найбільш затребуваних французьких акторів. У 2019 р. він переміг у номінації «Кращий актор другого плану» премії Сезар (французький відповідник Оскара) за свою роль у комедії «Щасливі невдахи». А цьогоріч Філіпп Катрін отримав нагороду «Співак року» на Victoires de la musique.

Цього артиста можна любити або ненавидіти, але заперечувати його талант не можна. Завдяки його багаторічній праці з’явилось чимало фільмів та книг. Він є автором чудових пісень численних французьких виконавців. Сьогодні ж знайомимося з його власними хітами.