Ольга Кагало

Викладачка, сертифікована екзаменаторка DELF / DALF

Вітаю! Мене звати Ольга і я радо допомагаю вивчати французьку мову для комфортного спілкування, кар’єрного росту та незабутніх подорожей!

Уже більше 10 років передаю знання та навчаю французької мови дорослих, підлітків та дітей,  працюю згідно загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, на всіх  рівнях – від початкового до професійного (рівні A1-С2).

Уже більше 20 років із захопленням вивчаю французьку мову та особливості культури франкомовних країн. Здобула диплом бакалавра та магістра філології з відзнакою у Львівському національному університеті імені Івана Франка (факультет іноземних мов, кафедра французької філології, спеціальність “Французька мова та література”), а також диплом магістра педагогіки у Ужгородському національному університеті (факультет суспільних наук, кафедра педагогіки, спеціальність “Педагогіка вищої школи”, де досліджувала використання нейропедагогічних методик у навчальному процесі).

За підтримки Посольства Франції в Україні пройшла  низку педагогічних навчань та стажувань, а саме: у Альянс франсез м.Париж, СAVILAM – Альянс франсез м.Віші, Національному центрі дистанційної освіти Франції (CNED), Міжнародному центрі освітніх досліджень (France Éducation international (CIEP,  програма PRO FLE+)) та Центрі прикладної лінгвістики при університеті Франш-Конте, м.Безансон.

Викладач французької мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті міжнародних відносин, перекладач з/на французьку мову, екзаменатор міжнародних іспитів DELF.

А також представник львівського відділення Campus France Ukraine при Альянс франсез м.Львова, тож, якщо бажаєте навчатись у Франції – звертайтесь, саме тут Вам нададуть фахові відповіді на всі запитання.