Оксана Дуркот

Викладачка AF, сертифікована екзаменаторка DELF / DALF

Передаю з покоління у покоління чудову традицію дарувати іншим смак до французької культури та мови, які у процесі вивчення стають для вас знайомими та близькими.Володарка університетського диплому викладача французької мови з відзнакою, усь вже упродовж 17 років (так!час швидкоплинний))) викдадаю в Alliance française міста Львова для дорослих від початкового до рівнів B2+++. Я є також екзаменатором-коректором DALF-DELF рівнів A1-C2.

Пройшовши чисельні стажування та семінари для методистів, зокрема в Alliance française м.Бордо, PROFLE+, застосування цифрових гаджетів та інші, організовані за сприяння Посольства Франціі в Україні, Французького інституту у Парижі та Києві, я розробила цикл тематичних лекцій, як от “Франція – виноробна країна”, “Виготовлення сирів”, “Звичаї та традиції”, “Фразеологізми фрацузької мови”, “Історія пирога Tatin”.Для засвоєння теоретичного матеріалу з мистецтва нарізки сирів чи дегустації вин, ми зі слухачами курсів часто переходимо до дії)))

Гарантую вам компанійську атмосферу, хороший настрій та періодичне практикування французької з носіями мови навіть на дистанційних заняттях. Приходьте!