Наталія Кузик

Викладачка, сертифікована екзаменаторка DELF / DALF

Мене звати Наталія Кузик. З 2019 року працюю викладачем французької мови в Національному університеті імені Івана Франка, а з 2014 року – у Alliance française de Lviv. Також є докторантом французької філології на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. Екзаменатор DELF / DALF з 2019 року та стажер-тренінг на французькій інтерактивній платформі PRO FLE.
Я вивчаю французьку мову з першого року школи. Я не пам’ятаю, коли я вперше полюбила французьку мову, тому я думаю, що вона мені завжди подобалася. Моя пристрасть стала моєю роботою, і мені дуже приємно робити те, що я люблю. Я викладаю французьку різній аудиторії, тому часто маю честь бути першим, хто веде людей у ​​цей таємничий світ французької мови.
Я вважаю, що мова – це міст до серця людини, до її ідей, її культури, її менталітету і це можливість набути іншого бачення світу. У світі близько 190 мільйонів людей розмовляють французькою. Чи можуть вони навчити вас чомусь новому? Я впевнена, що ТАК! На мою думку, це найкраща мотивація вивчати французьку мову.

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Про нас

Наші курси

DELF / DALF

Наші послуги

Актуальне

Підписуйтесь на наш Інстаграм