Методика навчання в Альянс Франсез

Альянс Франсез міста Львів має сучасний, ефективний та гнучкий підхід до викладання, щоб ваше навчання проходило у найкращих умовах.

Компетентні та кваліфіковані викладачі

Наша команда викладачів пройшли професійну підготовку та регулярно опановують нові методи навчання. До того ж, в Альянс Франсез викладають молоді та професійні вчителі з Франції!

В арсеналі є навчальні матеріали і посібники, опубліковані у Франції (Le Nouvel Edito, Les Loustics), а також приміщення Альянсу оснащене усім необхідним технічним обладнанням. У нас викладають сучасну та актуальну французьку мову — якою розмовляють у Франції!

Комунікативний підхід

Мета Альянс Франсез — надати нашим студентам навичку чіткого і якісного усного мовлення. Ми робимо акцент на усному висловлюванні, обговоренні та дискусії, але до того ж гарантуємо сильну граматичну та синтаксичну базу. Щоб забезпечити якісне навчання, ми дбаємо, щоб у групах не було більше 7-8 учнів, і кожному студенту приділили достатньо часу та уваги.

Користь наших курсів

Щоб гарантувати найкраще викладання французької мови, ми дотримуємось Європейського Довідкового Кадастру мов (CECER). Наші студенти отримують дипломи, визнані по всьому світу, які підтверджують рівень їхнього володіння французькою.

Практика — перш за все

Альянс Франсез міста Львова проводить заходи, які полегшують засвоєння мови і допомагають у навчанні: розмовний клуб допоможе втілити на практиці те, що ви засвоїли на заняттях, кіноклуб Альянс Франсез допоможе розвинути сприйняття на слух та ознайомитися з французькою культурою. До того ж незабаром у нас з’являться інші допоміжні і цікаві заходи, тож долучайтесь, щоб не пропустити!