Луан народилася у місті Енен-Бомон 26 листопада 1996 р. Музичні здібності дівчинки помітила нянька. Саме вона записала восьмирічну Луан на перший в її житті конкурс і переконала батьків, що їхній доньці треба займатися музикою.

У 2013 році Луан взяла участь у шоу «Голос». Її, милу та сором’язливу, одразу полюбила вся Франція. Співачці вдалося пройти до пів фіналу, але перемогу вона не здобула. Проте на «Голосі» Луан помітив режисер фільму «Сім’я Бельє» і запропонував зіграти головну роль у ньому. Саме завдяки цій кінокартині про талановиту дівчину дізналась іноземна публіка, а сама Луан отримала Сезар як краща молода актриса року.

Дебютний альбом Луан «Chambre 12» (2015) двічі отримав статус діамантового, а у 2017 співачка випустила свій другий альбом.

Можна було б подумати, що це просто історія про дівчину, якій дуже пощастило. Та насправді життя Луан не було безхмарним. Поки її кар’єра успішно розвивалась, співачка пережила кілька особистих трагедій. Найтяжчими для неї стали спочатку смерть батька, а трохи згодом – матері. Їм виконавиця присвятила багато своїх композицій.

Сьогодні Луан будує власну сім’ю з музикантом Флоріаном Россі та чекає на народження первістка.

Ми пропонуємо Вам послухати кілька популярних пісень французької співачки: