Logo Alliance Française

Курси для підлітків

Курси французької мови, які спеціально адаптовані для підлітків у звичайному чи пришвидшеному темпі вивчення.

По закінченню цього курсу, учень повинен могти спілкуватися французькою мовою з легкістю та впевненістю у ситуаціях адаптованих до його потреб та віку.

Заохочуючи наших учнів вивчати, досліджувати, спілкуватися та взаємодіяти французькою мовою, ми допомагаємо їм розвивати природнім і приємним способом їхні навики усного та письмового мовлення, а також навики аудіювання та розуміння письмових матеріалів.

Наші курси французької мови розроблені таким чином, щоб відобразити спосіб у який діти навчаються на кожному етапі свого розвитку. А наші викладачі — дипломовані та досвідчені фахівці у галузі французької мови, які пройшли спеціальну підготовку для роботи із молодою аудиторією.

Якщо дитина уже навчається у закладі із поглибленим виченням французької мови ми допоможемо відчути цінність знань, які вона отримала у школі та по-іншому їх застосувати.

Курси для дітей

Психологи рекомендують: вивчення іноземної мови впливає на інтелектуальний розвиток дитини, соціальну адаптацію та самореалізацію.

У веселій та дружній атмосфері, у поєднанні гри та навчання, Ваша дитина набуде ефективних мовленнєвих навичок.

Наші заняття спеціально адаптовані до потреб дітей, які починають вивчати мову. Їх проводять педагоги, які мають необхідну кваліфікацію у сфері дошкільної освіти.

За віковою категорією та рівнем знань:
Початківець чи ні, ваша дитина ознайомиться з французькими висловами та новою лексикою. Вона зможе складати невеличкі речення.
Ігри, образотворче мистецтво, пісні та оповідання французькою допомагають розвивати її різнобічність, мотивувати уяву та бажання навчатись.

Наше навчання фокусується передусім на вмінні та бажанні спілкуватися.
Завдяки досвіду наших викладачів діти швидко прогресують як в усному, так і в письмовому мовленні.
Викладачі Альянс Франсез забезпечують теплу атмосферу, поєднуючи приємність спілкування із серйозним підходом до навчання.

Курси для найменших

Уже у віці трьох років у вашої дитини є інтелектуальна спритність для того, щоб вивчати іноземну мову. Дитина засвоює нові звуки та слова, пізнає смак французької мови через гру, лічилки, пісні та інші ігрові завдання. Крім того, вона поділяє це задоволення під час спілкування зі своїми однолітками!

Перші кроки французькою мовою у 5-6 років. Ваша дитина ознайомиться з французькими висловами та новою лексикою. Вона зможе складати невеличкі речення. Ігри, рукоділля, пісні та оповідання французькою допомагають розвивати її різнобічність, мотивувати уяву та бажання навчатись..

Будьте в курсі новин Альянсу