Logo Alliance Française

Ви довго залишаєтеся в Україні? Хочете ближче познайомитися зі Львовом, одночасно вивчаючи його мову, якою тут говорять? Ви хочете інвестувати в цю країну? Вам та Вашим працівникам необхідно опановувати ази української мови? Або Вам просто цікаво, у Вас є час і Ви хочете пізнати нову мову та маловідому культуру?

Висококваліфіковані викладачі 
Всі наші викладачі української мови для отримали освіту в найкращих університетах країни і спеціалізуються на викладанні російської мови іноземцям.

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Будьте в курсі новин Альянсу