Logo Alliance Française

Почати вивчати чи вдосконалити знання з французької мови відповідно до свого ритму?
Альянс франсез пропонує курси, які відповідають загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (з рівня А1 до C2 ).
Згідно ваших потреб та розкладу, ви можете навчатися на загальному курсі французької мови у звичному ритмі чи пришвидшеному (інтенсивний курс).
Ви навчатиметесь у дружній атмосфері, у групі від 6 до 15 осіб.
Ці курси можуть бути у формі індивідуальних занять для 2-ох, 3-5 чоловік.
Ви також зможете отримати доступ до медіатеки та першими отримувати інформацію про культурні заходи, які організовує Альян Франсез.

Початковий рівень - A1

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти та використовувати звичні повсякденні вислови, а також дуже вирази, для задоволення конкретних потреб.

Початковий рівень - A2

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти окремі фрази та часто вживані вислови: наприклад, уміти надати або отримати просту інформацію про особисте і сімейне життя, покупки, роботу. Ви зможете обмінятись простою інформацією на звичні та знайомі теми. За допомогою простих фраз Ви зможете розповісти про освіту, найближче оточення.

Незалежний користувач - B1

По завершенні цього курсу Ви розумітимете основну ідею стандартного мовлення. Ви зможете порозумітися у багатьох ситуаціях, які трапляються протягом подорожі франкомовною країною. Ви зможете розповісти про певну подію, пережитий досвід або сон, описати свої сподівання або ціль, коротко викласти і обґрунтувати свою думку щодо проекту або ідеї.

Незалежний користувач - B2

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти основну ідею конкретного чи абстрактного тексту, підтримувати технічну дискусію у межах Вашої спеціальності. Ви зможете вільно та спонтанно спілкуватись, чітко висловитись з широкого кола питань та виразити свою думку на актуальну тематику.

Досвідчений користувач - C1

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти довгі, складні тексти та розпізнавати неявні значення. Ви можете ефективно та гнучко використовувати мову в соціальному, професійному чи академічному житті. Ви можете спонтанно і вільно висловлюватися, не шукаючи довго слів, Ви можете чітко й структуровано висловлюватися на складні теми та демонструвати контроль над мовними інструментами організації, артикуляції та зв’язності мовлення.

Досвідчений користувач - C2

По завершенні цього курсу Ви без зусиль зможете зрозуміти практично все, що читаєте чи чуєте. Ви можете відновити факти та аргументи з різних письмових та усних джерел, підсумовуючи їх послідовно. Ви можете висловлюватися спонтанно, плавно, точно і розрізняти тонкі нюанси значення на складні теми.

Будьте в курсі новин Альянсу