Gims / Ґімс

Gims (Ґімс) – один із найбільш популярних французьких виконавців у світі. Народився у Конго, але у віці 2-х років переїхав із сім’єю до Франції. Оскільки батьки майбутнього співака перебували на території європейської країни незаконно, він та його 13 братів і сестер довго поневірялися.

У 2002 р. хлопець заснував зі своїми друзями тріо, яке згодом стало частиною популярної групи «Sexion d’Assaut». У 2013 р. Gims випустив свій перший сольний альбом, який став лідером продажів у багатьох країнах. Два наступні диски співака були не менш популярними. Загальна кількість проданих альбомів перевищує 5 мільйонів копій.

У 2018 р. Gims подав заявку на отримання французького громадянства, однак йому було відмовлено. Зараз артист живе в Марокко та Франції.

Цікавий факт: Gims ніколи не знімає сонячні окуляри на публіці, щоб в звичайному житті фани не могли його впізнати. Gims записав чимало дуетів з найпопулярнішими французькими та світовими зірками, серед яких Sia, Орельсан, В’янне, Вітаа й інші. Сьогодні слухаємо пісню «Reste», яку Gims виконує разом зі Стінгом, та ще кілька хітів.