Даніель Леві

Даніель Леві – відомий французький автор, композитор, виконавець та піаніст.

Народився в Алжирі, але все дитинство провів у Ліоні, де близько 10 років навчався в консерваторії. Свій перший альбом Даніель Леві записав у середині 80-х років, та великої популярності не здобув. У 1991 р. співак взяв участь у мюзиклі «Санд і романтики», втіливши образи Альфреда де Мюссе й Фридирика Шопена.

У 1996 р. Даніель Леві презентував другий альбом, який отримав багато схвальних відгуків від музичних критиків. Але справжня слава прийшла до виконавця у 2000 році, коли він зіграв Мойсея у мюзиклі «Десять заповідей». «L’Envie d’aimer», основна пісня цієї музичної вистави, опинилась на вершинах усіх хіт-парадів, а Даніель Леві став улюбленцем французької публіки.

Сьогодні на рахунку артиста є 6 студійних альбомів. Крім цього, він виконав пісню «Ce rêve bleu» для французької версії мультика «Аладдін».

У 2018 році у Даніеля Леві почалися проблеми зі здоров’ям. Однак вже у 2019-му щасливий співак повідомив, що переміг важку хворобу. Він продовжує давати концерти у різних країнах і працювати над новими піснями. Ми ж послухаємо ту композицію, в яку на початку цього століття закохалась вся Франція: