Крістоф Мае

Крістоф Мае – французький співак, автор і композитор.

У дитинстві хлопчик був дуже активним і займався різними видами спорту. Але життя мало на Крістофа інші плани: запалення суглобів тимчасово прикувало 16-річного юнака до ліжка та відкрило для нього світ музики. Подальшу освіту здобув у ще іншій сфері – пекарстві, щоб продовжити сімейну справу. Та любов до співу взяла гору.

Хоч Крістоф багато чого досяг з моменту старту професійної музичної кар’єри (виступи на розігріві у Шер і Сіла, запис пісні для фільму, участь в кількох телепередачах), омріяна слава прийшла лише у 30 років. Тоді, у 2005, співака запросили на роль брата Людовіка XIV (Емманюель Муар) у мюзиклі «Король-Сонце». Великий успіх вистави зробив її учасників знаменитими. Крістофа помітила відома співачка Зазі й запропонувала попрацювати разом над його дебютним альбомом. Платівка вийшла 19 березня 2007 р. та отримала діамантову сертифікацію. Усі наступні диски Мае були не менш популярними, пісні з них постійно очолювали чарти.  

Крім власних композицій, Крістоф Мае писав також і для інших співаків, серед яких такі гіганти французької естради, як Джонні Холлідей, Лін Рено та Серж Лама.

Є кавалером Ордена мистецтв та літератури.