Шімен Баді

Популярна французька співачка алжирського походження Шімен Баді народилася 1982 р. З дитинства Шімен мріяла стати співачкою, тому брала уроки музики. Спів рятував дівчину від проблем у школі, де з неї насміхались через не надто привабливу зовнішність.

У підлітковому віці юна співачка не отримала відповіді, надіславши свої записи на популярні шоу. Тоді дівчина вирішила, що всі старання марні. Та її батьки не втратили віру в талант своєї доньки і спонукали її займатись музикою й далі.

У 2002 році Шімен Баді взяла участь у кастингу шоу «Popstars», метою якого було створити музичну групу. Дівчині не вдалося перемогти – її голос надто вирізнявся серед інших. Але саме це допомогло їй почати успішну сольну кар’єру. Помітивши унікальність Шімен, студія звукозапису «Universal» підписала з нею контракт. А вже у 2003 році вийшов дебютний альбом «Entre nous», який швидко став платиновим.

За свій довгий і продуктивний творчий шлях Шімен випустила 8 альбомів, які отримали визнання серед публіки. У 2019 Шімен Баді презентувала альбом «Chimène», з першим синглом з якого – піснею
«Là-haut» – брала участь у відборі на Євробачення 2019.