Барбара Праві

 

Уже у вівторок розпочнеться довгоочікуване Євробачення, завдяки якому український глядач зможе познайомитися з французькою співачкою Барбарою Праві.

Дівчину називають однією з основних претенденток на перемогу в конкурсі, де Франція востаннє зайняла перше місце ще у далекому 1977 році. Ніжність, щирість, сила виконання Барбари Праві зачарували фанів Євробачення з цілого світу.

Співати почала в дитинстві. Після закінчення школи вступила в університет, щоб вдовольнити батьків. Але навчання не подобалося Барбарі, тому дівчина покинула його, працювала офіціанткою та мріяла про співочу кар’єру. У 2016 році молода виконавиця отримала роль в мюзиклі «Літо 44-го», що стало початком її серйозного творчого шляху.

Барбара Праві також є авторкою пісень для інших артистів, серед яких Жюлі Зенатті, Шімен Баді, Флоран Пані, Яннік Ноа, Джейден Сміт та ін. Крім цього, Барбара писала і для Євробачення, щоправда, дитячого: «Bim bam toi» підірвала соцмережі в 2019 р., а «J’imagine» принесла першу в історії перемогу Франції на дитячому пісенному змаганні.

Оскільки Франція є однією з країн-засновниць Євробачення, її представники виступають одразу в фіналі конкурсу. Тому ми побачимо Барбару Праві на головній сцені Європи лише в суботу, 22 травня. А поки слухаємо, насолоджуємося та готуємося голосувати за цю талановиту співачку.