30.05 | Кім Барб’є : «Споглядання»

Завоювавши серця публіки, віртуозна французька піаністка Кім Барб’є повертається до України та запрошує глядачів до “Споглядання”: «У ці буремні часи моя програма пропонує шукати красу в собі. Споглядати – означає спостерігати за зовнішнім елементом, одночасно медитуючи та зазираючи всередину самого себе, щоб потім інтеріоризувати цей елемент, тобто, зробити його частиною власної особистості. Дебюссі споглядає за місячним сяйвом та пагорбами Анакапрі, Скарлатті, Рахманінов, Бах та Шопен втілюють у музиці свій внутрішній стан, відчуття блаженства, ностальгії».

Кім Барб’є з великим успіхом виступала у Концертному залі Гаво (Париж), отримавши захоплені відгуки у міжнародній пресі. Особливий стиль її виконання підкреслює експресивну силу відомих класичних творів, виділяючи при цьому фрагменти інтенсивного поетичного забарвлення. Справжній момент музичної насолоди!

У програмі концерту: 3 сонати Скарлатті, 2 композиції Дебюссі, соната Моцарта, прелюдія Рахманінова (1-е відділення); 3 твори Шопена та прелюдія Баха-Зілоті (2-е відділення).