Logo Alliance Française

Підготовка до екзаменів

Альянс франсез допоможе Вам підготуватись до складання іспитів різних рівнів. Ви здобудете ті навички та підказки, які від Вас очікуватимуть під час складння іспитів: як краще презентувати набуті раніше знання, не припускатись типових помилок. Також Ви дізнаєтесь як відбувається іспит, щосприятиме суттєвому покращенню Вашого результату. Якщо Ви запишитесь на підготовчий курс, то автоматично станите членом Альянс Франсез, а отже дозволить користуватись ресурсами медіатеки та отримати знижку на складння іспиту.
Увага! Йдеться про методичний, а не мовний курс: Вам необхідно володіти рівнем на підтвердження якого Ви записались (тестування відбувається на початку запису).

DELF/DALF Tout Public

DELF/DALF – це дипломи на підтвердження знання французької як на початкових етапах вивчення, так і на найвищих рівнях. Екзамени адаптовані для різних вікових категорій та впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR).

Дипломи DELF та DALF не мають терміну дії та визнані в усьому світі. Таким чином, для пошуку роботи або отримання освіти у франкомовній країні просто необхідно отримати цей диплом. B2 — це рівень володіння мовою, який зазвичай вимагають французькі університети.

Екзамени всіх рівнів дають оцінку за чотирма лінгвістичними компетенціями:
– розуміння усного мовлення,
– розуміння письмового тексту,
– усне висловлювання,
– письмове висловлювання.

Кандидат може обрати тип екзамену відповідно до його віку та потреб:

– DELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді, які бажають підтвердити їх володіння французькою мовою з будь-якою метою. Тільки ця версія екзамену існує для всіх рівнів (від A1 до C2).

Consulter le calendrier DELF pour l’année 2021

DELF Junior

DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі. DELF Junior існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Consulter le calendrier DELF pour l’année 2021

DELF Prim

DELF PRIM — це перший крок серії екзаменів DELF та DALF. Іспит призначений для дітей від 7 до 12 років. Існує для двох рівнів: A1 і A2. DELF PRIM – це екзамен в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.

Consulter le calendrier DELF pour l’année 2021

Будьте в курсі новин Альянсу