TEF Канада

TEF CANADA

TEF Canada створений Бюро Громадянства та імміграції та Міністерством імміграції, розмаїття та інтеграції (MIDI) Квебеку для всіх програм з економічної імміграції, які вимагають або приймають до уваги сертифікати з володіння мовою. Результати тесту TEF Canada також приймаються при поданні кандидатури на отримання громадянства Канади.

Структура

TEF Canada оцінює ваше володіння письмовою та усною французькою:
- Розуміння усного мовлення : 40 хвилин – 60 питань
- Розуміння письмового тексту : 60 хвилин – 50 питань
- Усне висловлювання : 15 хвилин – 2 завдання
- Письмове висловлювання : 60 хвилин – 2 завдання

Умови запису

Під час вашого запису на TEF Canada, Центр французької мови Торгівельно-промислової палати Парижу Іль-де-Франс збирає певну інформацію. Ці дані збираються для того, щоб ви могли здати тест « TEF Canada », необхідний для  подання кандидатури на імміграцію в деяких категоріях, або при поданні документів на отримання громадянства згідно законодавства Канади.

По отриманні результатів іспиту ваші дані будуть відправлені у відповідні державні установи Канади. Якщо ви проти передачі ваших даних, або якщо ви бажаєте внести зміни або видалити ці дані, канадські  державні установи можуть відмовити вам у розгляді вашої кандидатури на імміграцію або громадянство. Ваші дані зберігатимуться у Центрі французької мови Торгівельно — промислової палати Парижу Іль-де-Франс протягом 10 років. Інформація, надана у відповідні канадські державні установи, зберігатиметься згідно канадського законодавства.

Ви маєте право отримати доступ до інформації про вас, звернувшись до Відповідального за захист персональних даних: cpdp@cci-paris-idf.fr. Ви також маєте право внести зміни або видалити цю інформацію, звернувшись за електронною адресою: tef@cci-paris-idf.fr) або, у разі необхідності: cpdp@cci-paris-idf.fr.