Logo Alliance Française

Щоб покращити свою французьку мову, задпишіться на ательє, які пропонує Альянс франсез.

Ательє з живопису

Всім пошановувачам імпресіонізму пропонуємо ознайомитись із технікою найвидатніших представників цього руху. Завдяки художниці, викладачці Національної академії мистецтв м. Львова Євгенії Дмитрів Ви зможете поринути у світ французького живопису XIX-XX століть.

Майстер-класи проходять по суботах у приміщенні Альянс франсез м. Львова, вул. Огієнка, 18-А.

Розкрийте свої таланти завдяки Альянс франсез! Полотно та пензлик чекають на Вас!

Ательє з культури та цивілізації

Дізнайтеся багато цікавого про Францію, її пам’ятки, відомих людей та французьке життя під час ательє з культури та цивілізації.

Ательє з граматики

В Альянс франсез Ви маєте нагоду вдосконалювати свій рівень граматики на ательє з французькими стажерками-носіями мови.

Розмовний клуб

Ви перш за все прагнете відкриттів: як розмовляють французькою мовою в Парижі, Брюсселі, Тунісі, Таїті, Тулузі чи Лозанні?
Завдяки простим дискусіям на різні теми ви покращите свій розмовний рівень за допомогою носія французької мови.
Розмова про повсякденне життя, культурну діяльність Альянс франсез, моду, глобальне потепління, котів, кіно, дерева, рецепти кулінарії, пресу…
Вибір тем для обговорення робиться на початку циклу.
Бесіда-семінар є ідеальним доповненням до всіх інших курсів французької мови. Це допомагає розширити словниковий запас та розвинути мовленнєві навички. Ви добре проведете час з приємними людьми!

Ательє призначене для дорослої аудиторії (рівень мови B1 мінімум).

Ательє з фонетики

Розуміння того, що Ви кажете французькою, означає легшу взаємодію з французами, які відвідують Україну; це означає зробити подорож до Франції більш захопливою; це – відкрити нові професійні горизонти.

У невимушеній атмосфері Ви вдосконалите свою вимову, працюючи над звуками, інтонацією, ритмом речень та артикуляцією.

Кулінаре ательє

Ви любите смачні французькі страви, але не знаєте, як їх правильно приготувати? Раз на місяць в Альянс франсез ви можете навчитися французькому кулінарному мистецтву. Шеф-кухар Пол ван дер Ховен поділиться своїми секретами.

Ательє з креативного письма

Журнальні статті, нагадування, електронні листи, звіти про стажування, веб-сторінки, любовні листи: ваші тексти мають легко читатися, привертати увагу читача і змушувати їх запам’ятовувати повідомлення. Ваше письмо також справляє враження: люди судять про ваші здібності, розум та довіру, виходячи з ваших письмових навичок спілкування.
Зіткнувшись з розповсюдженням інформації, вторгненням месенджерів, Ваші співрозмовники не встигають зануритися в нудні читання. Навіть якщо він містить дуже цікаві та важливі речі, занадто довгий, нудний і погано представлений для читання документ потрапить у смітник.
На наших ательє пропонуються поради та поради, а також вивчення деяких основних журналістських прийомів.

Експрес-семінар: резюме та мотиваційний лист

Написати хороше резюме завжди непросто. Проте це найважливіший крок у Вашій професійній кар’єрі.
Мотиваційний лист повинен привернути увагу і викликати у рекрутера бажання зустрітися з Вами.
Якою б не була Ваша освіта та сектор діяльності, цей семінар допоможе вам написати резюме, яке буде конкурентоспроможним на ринку праці. І дасть Вам ключі до написання ефективних та професійних мотиваційних листів.

Будьте в курсі новин Альянсу