Hommage à la chanson française et ukrainienne

Frédéric LAMANTIA

concert d’orgue

 

Mardi 12 septembre à 19h00

 

Salle d’orgue et de musique de chambre

8, rue Stepana Bandery, Lviv

 

Entrée  libre

Інформація про артиста:

Фредерік Ламансья, музикант, піаніст, органіст у Головному Храмі у м. Ліон (Франція), кандидат наук у сфері культурної георгафії, викладач.

Після закінчення національної регіональної консерваторії у м Ліоні, у 1991 Фредерік Ламансья став титулованим органістом Головного Храму м. Ліон (Grand Temple de Lyon), одного з основних національних історичних пам'яток Франції (архітектор Гаспар Андре). Також є органістом у мерії м.Віллербан (єдина мерія у Франції з органом у залі для проведення церемоній одруження).

З метою залучення різноманітної публіки і популяризації органної музики, Фредерік Ламансья працює над створенням оригінального репертуару для органу (інтерпретація на органі французьких естрадних та популярних пісень і мелодій, музики з фільмів і мюзиклів, озвучка німих фільмів, спільні проекти зі співаками й музикантами, в т .ч. концертні дуети орган і волинка, орган і ударні установки).

У співробітництві з Фундацією Брель, у 2013 році, Фредерік Ламансья випустив альбом «Voici», пісні видатного франкомовного шансоньє Жака Бреля на органі, що стало знаковою подією у музичному просторі. За словами доньки видатного співака, Франс Брель, цей диск це — нова можливість для публіки відкрити знову пісні її батька, зберігаючи при цьому особисті спогади та емоції, пов'язані з його творчим шляхом. Сьогодні концерти Пісні Ж. Бреля на органі та інших французьких видатних співаків, таких як Едіт Піаф, Жорж Брасенс, Барбара, Жан Ферра та ін,, звучать по всій Франції, Бельгії та Нідерландах.

 

Partager: