• Курси для дорослих Курси для дорослих Ми пропонуємо вивчення французької у групах для будь-якого рівня володіння мовою, від початківців (рівень А1) до професійного рівня (рівень C2). Графік занять адаптований для звичайного темпу навчання (екстенсивні курси) або прискореного (інтенсивні курси).
 • ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ Курси французької мови, які спеціально адаптовані для підлітків ( 12-18р.) у звичайному темпі вивчення чи пришвидшеному. По закінченню цього курсу, учень повинен могти спілкуватися французькою мовою з легкістю та впевненістю у ситуаціях адаптованих до його потреб та віку.
 • Французька мова для дітей Французька мова для дітей Розпочати вивчення мови з раннього віку — це найкращий засіб засвоїти іноземну мову як рідну. Тому Альянс Франсез створив програму спеціально для наймолодших, базуючись на комунікативному та ігровому підходах, щоб мотивувати юних учнів та покращити їх знання мови. Незаперечна перевага для майбутньог...
 • Для найменших Для найменших Ознайомлення з французькою з 3-4 років. Перші кроки французькою мовою у 5-6 років Наші заняття спеціально адаптовані до потреб дітей, які починають вивчати мову. Їх проводять педагоги, які мають необхідну кваліфікацію у сфері дошкільної освіти.
 • Активні канікули Активні канікули Ви запитуєте себе як зайняти ваших дітей під час канікул (взимку, у період Великодніх свят, влітку)? 
Альянс Франсез має відповідь: пропозиція, де вивчення французької чергується із навчальними розвагами, анімаціями, екскурсіями ...
 • Майстерня живопису Майстерня живопису Кожної суботи Альянс Франсез пропонує дітям знайомство з мистецтвом, а також можливість висловитись за допомогою кольорів та форм під керівництвом Галини Дудар - молодої досвідченої художниці, яку обожнюють діти за її приязність, терпіння та веселу вдачу.
 • Підготуйтесь до складання іспитів DELF-DALF Підготуйтесь до складання іспитів DELF-DALF Підготуйтесь до складання іспитів DELF-DALF. Альянс Франсез допоможе Вам підготуватись до складання іспитів різних рівнів.
 • Курс граматики Курс граматики Бажаєте покращити чи оновити знання з граматики французької мови? Тоді цей курс саме для Вас.
 • Курс фонетики Курс фонетики Якщо Вас краще розуміють, коли Ви говорите французькою, це означає, що перед Вами відкриваються нові професійні горизонти. В невимушеній атмосфері Ви зможете покращити вимову, працюючи над звуками, інтонацією, ритмом та артикуляцією.
 • Майстерня усного мовлення Майстерня усного мовлення Майстерня усного мовлення - ідеальне доповнення до загального та спеціалізованого курсу французької мови. Це дозволяє збагатити словниковий запас та розвинути навички розмовної мови. І ви приємно проведете час у доброзичливій атмосфері з приємними людьми.
 • Експрес-навчання : БІОГРАФІЯ І мотиваційний лист Експрес-навчання : БІОГРАФІЯ І мотиваційний лист Якою б не були Ваша освіта та сектор діяльності, запропоноване навчання допоможе оформити автобіографію, яка стане конкурентоспроможною на ринку праці. Навчання сприятиме виробленню навичок написання ефективних і професійно сформульованих мотиваційних листів.
 • Курс письма Курс письма Газетні статті, службові замітки, повідомлення, звіти про стажування, веб-сторінки, листи коханій людині: тексти мають легко читатися, так, щоб заволодіти увагою читача й полегшити процес запам’ятовування інформації.
 • Гастрономічне ательє Гастрономічне ательє Зустріч для усіх тих, хто хоче навчитися готувати французькою мовою, відкрити для себе смак франкофонії та гарно провести час у хорошій компанії.
 • ЗАНЯТТЯ В ПАРАХ ЗАНЯТТЯ В ПАРАХ Заняття в парах дозволять вам швидше вчитися завдяки динамічному заняттю за участі лише трьох людей: ви, другий учень (ваш друг або знайомий) та викладач. Така практика дуже сприяє вивченню мови у найкращій атмосфері!
 • ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ У вас є конкретна мета, ви хочете швидко вивчити мову, покращити конкретні мовні навички, отримати більше уваги викладача? Наші індивідуальні заняття розроблені спеціально, щоб допомогти вам досягти вашої мети.
 • КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ Курси французької / української мови. Вони спеціально розроблені відповідно до ваших потреб. Завдяки їм ваше підприємство зможе полегшити спілкування між співробітниками та з іноземними партнерами. Заняття можуть проводитись як в Альянс Франсез, так і в вашому офісі.
 • КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Альянс Фраснез має пропонує також курси української мови. Програма розроблена відповідно до вашого рівня, потреб та мети, заняття проходять індивідуально, в парі або у формі корпоративного навчання.