Курси для дорослих

Почати вивчати чи вдосконалити знання з французької мови відповідно до свого ритму?
Альянс франсез пропонує курси, які відповідають загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (з рівня А1 до В2 ).
Згідно ваших потреб та розкладу, ви можете навчатися на загальному курсі французької мови у звичному ритмі чи пришвидшеному (інтенсивний курс).
Ви навчатиметесь у дружній атмосфері, у групі від 6 до 15 осіб.
Ці курси  можуть бути у формі індивідуальних занять для 2-ох, 3-5 чоловік.
Ви також зможете отримати доступ до медіатеки та першими отримувати інформацію про культурні заходи, які організовує Альян Франсез.
 
Загальні умови
Запис на зимові інтенсиви
Запис на навчання з лютого
 

 Початковий рівень А1

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти та використовувати звичні повсякденні вислови, а також дуже вирази, для задоволення конкретних потреб.

Початковий рівень А2

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти окремі фрази та часто вживані вислови: наприклад, уміти надати або отримати просту інформацію про особисте і сімейне життя, покупки, роботу. Ви зможете обмінятись простою інформацією на звичні та знайомі теми. За допомогою простих фраз Ви зможете розповісти про освіту, найближче оточення.

Незалежний користувач В1

По завершенні цього курсу Ви розумітимете основну ідею стандартного мовлення. Ви зможете порозумітися у багатьох ситуаціях, які трапляються протягом подорожі франкомовною країною. Ви зможете розповісти про певну подію, пережитий досвід або сон, описати свої сподівання або ціль, коротко викласти і обґрунтувати свою думку щодо проекту або ідеї

Незалежний користувач В2 

По завершенні цього курсу Ви зможете розуміти основну ідею конкретного чи абстрактного тексту, підтримувати технічну дискусію у межах Вашої спеціальності. Ви зможете вільно та спонтанно спілкуватись, чітко висловитись з широкого кола питань та виразити свою думку на актуальну  тематику.

 

Незабаром поїздка у франкомовну країну? Пропозиція роботи? Сентиментальна терміновість? Вам потрібно вміти спілкуватися французькою. Але у вас мало часу….Вирішення знаходиться у Альянс франсез: кілька разів на рік ми пропонуємо інтенсивні курси від 18 годин до 45 годин, від 3-ох до 5-ти днів на тиждень