З моменту свого створення,  Альянс Франсез м.Львова працює зі спеціалістами різних сфер діяльності (дивіться вкладку "Партнери"). Завдяки нашим заняттям з професійної французької, ми допомагаємо цим маленьким та великим підприємствам полегшити спілкування між співробітниками та з іноземними партнерами, або вийти на нові ринки у великому франкомовному економічному просторі.

Висококваліфіковані викладачі та носії французької мови
Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції (CIEP, Паризький Альянс Франсез, СAVILAM…)

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс Франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Отримати сертифікат з французької мови
Вcе більш актуальним в усьому світі стає питання мобільності, тому ми проводимо офіційні іспити, які знадобляться вам для вашої кар'єри або якщо ви плануєте емігрувати у Францію, Канаду, в Квебек... Ці екзамени нададуть вам підтвердження вашого рівня французької мови. Ви зможете надати їх у закордонні установи або роботодавцям, розпочинаючи нове життя.
Ці дипломи визнані всім світом, деякі з них не мають обмеження строку дії.