Focus BD/Зустрічі із французькими новелістами

Французький інститут в Україні представляє на цьогорічному Форумі програму "У фокусі - мальовані історії". Пропонуємо пошановувачам і видавцям познайомитись з французькими авторами та поспілкуватись з ними. Цей, як французи кажуть, 9-ий вид мистецтва має великі традиції та добре почувається у Франції, займаючи 12% книжкового ринку. Дізнайтеся більше та відкрийте для себе визнаних майстрів цього мистецтва. Модерують зустрічі Кирило Горішний (видавництво "Леополь") та Матьє Арден (Французький інститут в Україні). У найочікуванішій для читачів і видавців події року Франція буде представлена двома авторами графічних новел:

Жульєн Бержо

Увійшов до світу мальованих історій у 2005 р. з альбомом «Треба вбити Жозе Бове». Його альбоми характеризує корозійний гумор. У 2008 р. на головному французькому фестивалі коміксів в Ангулемі він отримав премію імені Рене Госінні. Розмова із графічним новелістом Жулем 14 вересня, 12.00 у Театрі імені Леся Курбаса.

 

Серж Мікелі

Серж Мікелі живе на Корсиці. Стиль його малюнків називають бароковим та чуттєвим. Інколи вони нагадують славетного Уго Пратта з його «Корто Мальтезе». Визнання приніс йому альбом за романом Жуля Верна «Драма в Ліфляндії» (у співавторстві з Франсуа Рів'єром, 1999 рік). До творчості видатного романіста Серж Мікелі повертався ще не раз. Останнім часом працює над серією «Корсіс», у якій уявив доісторичну Корсику.
Розмова із графічним новелістом Сержем Мікелі 16 вересня, 14.00 у Театрі імені Леся Курбаса.

Поділитися: