Concours

Запрошуємо до участі у конкурсах!

1) Конкурс Plume d'Or . Вигравайте подорож у Париж!

Конкурс "Plume d'or"   проводиться щороку з 2000р. серед студентів Альянс Франсез та дає можливість виграти тиждень у Парижі!
Візьміть участь у 18-му конкурсі "Plume d'or", який відбудеться  у Альянс Франсез м.Львова.

Деталі та запис

2) Конкурс відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2018  «Коли мистецтво промовляє навколо мене!»

 Вам від 12-ти до 25-ти років і Ви вивчаєте французьку мову? Навчаєтесь у середньому або вищому навчальному закладі в Україні?

 Ви є вчителем французької мови у середньої школі, викладаєте у державному або приватному середньому навчальному закладі?

Тоді запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі відеофільмів, який проводять Посольства Франції та Швейцарії, Французький інститут в Україні та мережа Альянс Франсез в Україні в рамках промоції франкофонії!

Пропонуємо Вам самостійно або ж зі своїм учителем французької мови створити1-2-хвилинний відеоролик французькою мовою на тему свободи художнього самовираження навколо нас. Ідея полягає в тому, щоб провести дослідження у рідному місті або селищі та поділитися знятими на відео витворами вуличного мистецтва (Street Art), мистецького перформансу або іншими творчими знахідками.

 На переможців чекають численні призи: планшети, відеопроектори, поїздки, книги… в залежності від категорії учасників (для детальнішого ознайомлення з умовами конкурсу звертайтися до Регламенту конкурсу).

 Увага! Прийом відеоробіт завершується 1 березня 2018 року о 24 год. 00.

 Ознайомитись з регламентом конкурсу

 

 

3) Конкурс LabCitoyen 2018

LabCitoyen – це програма, присвячена важливим темам у галузі Прав Людини. В її рамках кожного року близько п’ятдесяти активних молодих громадян з п’яти континентів – франкофілів, що вивчають французьку мову, віком від 20 до 26 років, запрошують до Франції, щоб протягом декількох днів разом поміркувати над важливими темами міжнародного значення під час серії конференцій та дискусій.

 Французький інститут пропонує таку тему для LabCitoyen-2018: «Освіта та Права Людини». Цьогорічний захід буде цікавим, насамперед, молоді, залученій до громадської діяльності (освітньої, культурної тощо) на місцевому рівні.

 Навчальна подорож відбудеться з 1 по 9 липня 2018 року, перший день – прибуття учасників, останній – їх від’їзд; перебування та проїзд учасників повністю беруть на себе Французький інститут та Посольство Франції в Україні.

Цьогорічна програма може стосуватися, зокрема, таких питань:

 Освіта та розвиток: боротьба з безграмотністю, усунення нерівностей, набуття жінками самостійності, посилення соціальної єдності суспільства.

  • Освіта та охорона здоров’я.
  • Освіта з прав людини: боротьба проти расизму, рівність чоловіків та жінок, громадянська відповідальність, права дітей.
  • Освіта та доступ до роботи: навчання та професійна підготовка, франкофонія, освіта для дорослих.
  • Зміцнення освітніх систем: державна політика та національні стратегії, інновації у фінансуванні освіти.

 Ми шукаємо кандидатів, які б відповідали таким критеріям :

  • вік від 20 до 26 років;
  • спроможність підтвердити володіння французькою мовою (диплом DELF B1 або будь-який інший диплом або сертифікат, що відповідає цьому рівню)
  • громадська активність (обов’язкова участь у громадській, гуманітарній профспілковій діяльності або робота у рамках асоціації) з питань, пов’язаних з Освітою та Правами Людини.

 Надсилайте ваше досьє французькою мовою (резюме та мотиваційний лист щодо вашої громадської діяльності у галузі Освіти та Прав Людини) на електронну адресу nadiia.davydiuk@diplomatie.gouv.fr до 5 квітня 2018 року.

 Деталі : https://ua.ambafrance.org/Konkurs-LabCitoyen-2018

 

Поділитися: