Campus France

Бажаєте навчатись у Франції? Цікаво дізнатись деталі?
 
Запрошуємо на презентації від Campus France Ukraine, національної агенції з питань вищої освіти,  які відбуваються у приміщенні  Альянс Франсез м.Львова (вул.Огієнка 18 А).  Безкоштовно, необхідна реєстрація за посиланням
 
Розклад презентацій у квітні:
 
Понеділок 8 квітня  з 14 до 15 год  — Вступ до французьких університетів: вимоги до абітурієнтів, строки та особливості подачі документів. Cтипендіальні програми . Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.
 
Четвер 11 квітня з 12 до 13 год  — Вища освіта у Франції: система освітніх закладів, питання організації навчання, умови вступу/переведення для іноземних студентів. Оформлення документів для подачі на довгострокову студентську візу. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.
 
 Понеділок 15 квітня  з 14 до 15 год   —  Вища освіта у Франції: система освітніх закладів, питання організації навчання, умови вступу/переведення для іноземних студентів.. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.
 
Четвер 18 квітня з 12 до 13 год   — Навчання на магістратурі у Франції. Стипендіальні програми. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.
 
Понеділок 22 квітня  з 14 до 15 год   —  Вища освіта у Франції: система освітніх закладів, питання організації навчання, умови вступу/переведення для іноземних студентів. Оформлення документів для подачі на довгострокову студентську візу. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.
 
Четвер 25 квітня з 12 до 13 год   — навчання на магістратурі у Франції. Стипендіальні програми. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.
 
За додатковою інформацією звертайтесь за тел.
(+380) 67 340 40 01   
(+380) 32 297 08 31 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

Поділитися: