Форум Видавців 2017

Програма Форуму

Цього року за підтримки Французького Інституту у Києві Франція буде представлена авторами коміксів:

Жульєн Бержо

 Увійшов до світу мальованих історій у 2005 р. з альбомом «Треба вбити Жозе Бове». Його альбоми характеризує корозійний гумор. У 2008 р. на головному французькому фестивалі коміксів в Ангулемі він отримав премію імені Рене Госінні.

Розмова із графічним новелістом Жулем 14 вересня, 12.00 у Театрі імені Леся Курбаса. Більше інформації тут

Анні Гьорцінгер

Є однією з небагатьох жінок у жанрі мальованих історій. Після закінчення Школи прикладного мистецтва, починає публікувати свої роботи у відомих спеціалізованих журналах коміксів. Є автором близько 30 мальованих історій. Створює також театральні костюми, ілюстрації, короткі історії, малюнки в пресі. Захоплюється жанром мальованої біографії. У 2013 році вийшов її альбом «Дівчина, одягнена у Діор», в якому розповідається про перші кроки Крістіана Діора як кутюр’є.

Розмова із графічною новелісткою 15 вересня, о 13.00 у Театрі імені Леся Курбаса. Більше інформації тут

Серж Мікелі

Серж Мікелі живе на Корсиці. Стиль його малюнків називають бароковим та чуттєвим. Інколи вони нагадують славетного Уго Пратта з його «Корто Мальтезе». Визнання приніс йому альбом за романом Жуля Верна «Драма в Ліфляндії» (у співавторстві з Франсуа Рів'єром, 1999 рік). До творчості видатного романіста Серж Мікелі повертався ще не раз. Останнім часом працює над серією «Корсіс», у якій уявив доісторичну Корсику.

Розмова із графічним новелістом Сержем Мікелі  16 вересня, 14.00 у Театрі імені Леся Курбаса. Більше інформації тут

 

Поділитися: