Театр. Вистава "Мій Роден "

27 квітня, 19 год

Театр. "Мій Роден" вистава про життя французького скульптора (UA)

ТЕАТР імені Марії Заньковецької м. Львів, пр. Свободи, 26

Придбати квитки


Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 17 Листопада 2017 року

Режисер-постановник — Олена Крилова
художник-постановник — Ася Кравчук
помічник режисера — Костянтин Шелест

Дійові особи та виконавці
Каміла Клодель    Наталія Лісова заслужена артистка України
Поль Клодель, Роден    Василь Баліцький
Ніколь, Марія Пайєтт, Джессі Ліпскомб, Роза Бере    Ольга Бакус


Що ви знаєте про любов? Любов, яка зненацька вривається у життя...  « Серце… хай би воно переганяло по жилах кров, а не тріпотіло, мов навіжене, від тієї мани, що нарекли любов'ю. Ні, це не мана, це прокляття, кара Господня!  Молися, щоб воно не торкнулося твого життя…»

Тридцять років у притулку для душевнохворих. Така плата талановитої  скульпторки  Камілли Клодель за любов до геніального Огюста Родена. Хто, кому і  чим завинив? Тим, що були, як митці рівновеликі? Чи тим, що існувала ще одна жінка, яка народила йому сина? Що його жалість до тієї жінки виявилась сильнішою за любов ?...

Великий Роден повсякчас ніс у серці свою драму. Відтоді, як Камілла пішла від нього, його скульптури  уже не сяяли ніжними почуттями.  Його геній, колись розквітлий від цієї  зустрічі, тепер  дихав рівно, спокійно, без  присмаку шаленої творчої пристрасті. Все найкраще, що він створив було тоді, коли поруч була вона. Саме з її імя`м на устах він провів свої останні  земні миті.

*Франсуа Огюст Рене Роден (фр. François-Auguste-René Rodin, 12 листопада 1840, Париж — 17 листопада 1917, Медон, поблизу Парижа) — французький скульптор. Один із засновників імпресіонізму у скульптурі. Його творчість пов'язала 19 століття з 20-м, синтезувала реалізм з новаторством. Досконалість притаманна вже раннім роботам Родена («Людина зі зламаним носом», 1864). Статуї «Бронзова епоха» (1877), що втілює пробудження людства, його сум'яття перед майбутнім, і пронизані пафосом пророцтва статуї «Пророк Іоанн-Хреститель» (1879) в повній мірі притаманні характерні для Родена філософська глибина задуму, гостра життєвість й енергійне моделювання об'єму. В скульптурі «Бронзова доба»(1876) автор прагне перейти до створення монументальних творів. Ідея створення цієї скульптури виникла в результаті знайомства Родена з творчістю Мікеланджело під час поїздки до Італії.

Поділитися: