Запрошуємо 21 червня о 13 год

СВЯТО МУЗИКИ У ЛЬВОВІ – СВІТОВА МУЗИЧНА ПОДІЯ, ЯКА ВІДБУВАЄТЬСЯ ЩОРОКУ  В ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ 21 ЧЕРВНЯ

 

ЛЬВІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. С. КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗА ПІДТРИМКИ АЛЬЯНС ФРАНСЕЗ М.ЛЬВОВА

бере участь  у  Святі музики у Львові 21  червня о 13 год за наступною локацією : Свічкова мануфактура (вул. Музейна, 1)

Школа налічує 7 музичних відділів та понад 20 музичних спеціальностей, які уможливлюють опанування обраного фаху, серед яких: спеціальне фортепіано, скрипка, віолончель, альт, контрабас, арфа, труба, фагот, гобой, кларнет, флейта, валторна, туба, тромбон, саксофон, ударні інструменти, бандура, гітара, камерний ансамбль, концертмейстерський клас, фортепіано; музично-теоретичні дисципліни: сольфеджіо, теорія музики, гармонія, музична література. 

21 червня традиційно відбудеться Свято музики у Львові. З 10:00 до 22:00 все місто наповниться вільним звучанням музики! За роки проведення до участі в святі доєднались близько 50 локацій та більше сотні музичних виконавців. Це унікальний приклад масової некомерційної акції за кількістю учасників та слухачів. Свято музики (Fte de la Musique) – це ініціатива, що стартувала у Парижі 1981 року, і наразі охоплює понад 120 країн і 800 міст світу. Щороку 21 червня, у день літнього сонцестояння, музиканти і аматори вільно виходять на вулиці своїх міст, і разом з мешканцями наповнюють їх музичним драйвом.

 Особливість Світового свята музики полягає у тому, що всі виступи у рамках Свята – безкоштовні для глядачів та неприбуткові для організаторів і виступаючих. Ідея Свята – вільне поширення музики у вільних містах світу та самовираження музикантів у просторі міста. Тож програма формується за принципом «знизу» – організатори щороку збирають заявки на сайті від гуртів, виконавців, локацій (музеїв, галерей, кав’ярень, магазинів, офісів, готелів, бібліотек чи навіть приватних двориків) та волонтерів. За ці роки до Свята музики у Львові приєднувалися Сашко Положинський (Тартак), Женя Галич (o.torvald), Антитіла, DRUMТИАТР, ГИЧ Оркестр, Бурдон, Lemko Bluegrass Band, Green Silence, Оленки, Три кроки в ніч, Wszystko, Оркестр Че, Гапочка, Файно, Атмасфера, DJ Gooch, Kickit Records, хор Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош», молодіжний хор Дримба, хор Gaudeamus, музичні школи, студенти Львівської музичної академії, артисти Львівської обласної філармонії,  а також багато інших дитячих, дорослих й аматорських колективів.


Сторінка свята: http://fetedelamusique.lviv.ua/

FB: https://www.facebook.com/fetedelamusique.lviv

Поділитися: