Крафтові сири з французьким смаком до Вашого столу

«Сирні Мандри» пропонують органічну молочну продукцію від наших партнерів: фермерських господарств, ремісничих виробників та сімейних сироварень. Ми особисто відвідуємо ферми виробників-постачальників, щоб упевнитися у якості виробництва. В асортименті представлені крафтові сири з овечого молока, козині та коров’ячі сири, а також унікальні за своєю рецептурою молоді сорти із додаванням спецій, зелені, грибів, трав та інших рослинних інгредієнтів.

Сироварні «Сирні Мандри» виготовляють натуральний продукт. Для сироваріння використовують лише природну сировину. Виключене використання консервантів, барвників, стабілізаторів та рослинних жирів. Фермерський сир виготовляють зі свіжого натурального молока, його смакові якості важко переоцінити. Сири бувають твердими та м’якими, солоними та солодкуватими, витриманими та старими.  Крафтовий сир відрізняється унікальною поживністю, високим вмістом вітамінів, мінералів та корисних речовин, легко засвоюється організмом.

Переваги крамниці ремісничого сиру «Сирні Мандри»:

  • Кращі традиції сироваріння
  • Широкий асортимент сиру та смаколиків до нього
  • Надійні виробники (фермерські господарства та сироварні)
  • Якість та свіжість продукту
  • Можливість скуштувати нові смаки
  • Доставка по Львову та Україні

Ціни та якість Вас приємно здивують. Вартість крафтового сиру не більша за магазинні марки, але ж смак та насолода від куштування мають зовсім інший рівень.

Деталі на сайті та на сторінці в Facebook.

Поділитися: