Концерт Максима Зеккіні

16 квітня, 19 год

Музика. Концерт Максіма Зеккіні, сольний концерт фортепіано, твори для лівої руки та обох рук.

Львівська обласна філармонія, м. Львів, вул. Чайковського, 7

Придбати квитки

З нагоди сторіччя Першої Світової війни (1918 – 2018)

 Максим Зеккіні - випускник Національних вищих консерваторій Ліона та Парижа. Він також є випускником престижної Академії Incontri col Maestro м. Імола (Італія) та є лауреатом численних міжнародних премій.

“Ідея вивчити цей репертуар з’явилась декілька років тому, коли я вперше розучував «Concerto» для лівої руки Моріса Равеля. Мене вразило те, що здається, ніби чуєш дві руки, коли насправді грають всього лише п’ять пальців. Ці твори розкривають величезні можливості лівої руки. Також, завдяки розташуванню пальців, натуральній гнучкості і потужному регістру низьких клавішних частот, він може навіть змусити зазвучати піаніно як оркестр. Я дуже щасливий мати змогу відкрити для себе беззаперечне поетичне багатство цього оригінального репертуару, що являється як віртуозним, так і видовищним”. Максим Зеккіні 

Твори, які виконує Максім Зеккіні, розкривають величезні можливості лівої руки. Завдяки розташуванню пальців, прродній гнучкості і потужному регістру низьких клавішних частот, вона може навіть змусити зазвучати піаніно як цілий оркестр.


У випадку з Максімом Зеккіні, це буде винятковий оркестр, бо його руки – фантастичні. Як тільки вони торкаються клавіш, з’являється магія, від якої публіка буде в захопленні!

Програма:
Прелюдія до-дієз мінор та Ноктюрн ре-бемоль мажор, опус 9 (1894 – 1895), О. Скрябін / «Мізере», уривок з опери «Трубадур» (1853), Джузеппе Верді / «Роздуми Таїс» з твору «Таїс» (1893), Жюль Массне / Уривок з «Концерту для лівої руки» (1929 – 1931) Моріса Равеля /
Арія «Каста Діва», уривок з опери «Норма» (1831), Вінченцо Белліні / Сюїта №3 (1926), Ервін Шульгоф

Поділитися: