“Від Бароко до Джазу” Фабріса Ді Фалько

26 вересня, Львівська обласна філармонія

Придбати квитки

Фабріс Ді Фалько — французький виконавець із діапазоном голосу чотири октави,  сопрано та контр-тенор , вперше та винятково в Україні та у Львові, виступить 26 вересня із концертом у Львівській обласній філармонії (вулиця Чайковського, 7).

Фабріс Ді Фалько володар першої премії Національної консерваторії Булонь-Біланкур, а також кавалер Ордену Почесного легіону Франції.

Народився у 1974 році у Форт де Франс, о.Мартініка. Від свого італійського батька він успадкував сицилійську музику, від  антильської матері — ритм та особливості карибського джазу. У віці 17 років відбулася зустріч, яка змінила його життя: Барбара Хендрікс, найпопулярніша американська вокалістка, краще ліричне сопрано свого покоління,  приїхала з концертом на о.Мартініка, прослухала та порадила Ф.Ді Фалько  вступити у консерваторію: "Це було для мене одкровення, тому що я думав, що в той час чорношкірі співали тільки  у стилі зук чи рагга,  я зрозумів у той момент, що чорношкірі  також могли співати оперу".

 Меценат, модель, танцюрист, вчитель, виконавець різноманітних джазових мюзиклів, барокових, сучасних опер, він сам будучи метисом, не турбується про  еклектизм. "Я вважаю себе птахом островів. Я хочу мати можливість літати від однієї дисципліни чи галузі до іншої. Я не хочу бути у клітці"


Fabrice Di FALCO from Bernard Martinez on Vimeo.

Музичні критики відзначають чистий тембр голосу інноваційного музиканта та різноманіття музичних програм Ф.Ді Фалько: сміливий виклик змішувати музику джазу та бароко, здійснювати  інтерпретації від сучасних творів до комедійних мюзиклів.

 У статті New York Times "Нью-Йорк Таймс" журналіста Ф.Еберстата "Хто може протистояти чоловікові, який співає як жінка", французький контратенор Філіпп Жарускі зазначає: "Голос Ді Фалько — інтригуючий та відрізняється від звичних моделей. Він надзвичайно ковзає від баритона до сопрано, він комфортно виконує твори Бахачи співає з джаз-саксофоністом Ману Дібанго. Я був шокований відмінністю між його фізичною зовнішністю та його кришталево чистим та дзвінким голосом "

 Фабріс ді Фалько - виконавець численних арій з опер Вівальді, Перголезі, Моцарта, Генделя. Зокрема, в операх Георга Фрідріха  Генделя - виконавець ролі Купідона у "Семеле",  Секстуса  у "Юлій Цезар", Нарциса в "Агрипині",  а також Нерон в "Коронації Помпеї" Клаудіо Монтеверді та  багатьох інших оперних і театральних виставах у Токіо, Венеції, Буенос-Айрісі.

Фабріс ді Фалько частий гість на бароковій, сучасній оперній та театральній сцені у Франції та за кордоном, а також виступає з сольними концертами та бере участь у міжнародних фестивалях у Німеччині,   Швеції, Італії, Аргентині, Африці, Румунії,  Японії.

 Квитки можна придбати у касі філармонії щоденно 11:00 до 19:00
Інформація за телефоном — (032) 235-89-46
м. Львів, вул. Чайковського, 7

та на сайті https://gastroli.ua/

Поділитися: