Виставка ​ Люсьєн Смагала ​"​Кольори Франції​"​

Альянс Франсез ​м.Львова ​
радий запросити ​
Вас  на огляд виставки ​
Люсьєн Смагала ​"​Кольори Франції​"​,
з 21  червня ​

​у приміщенні Альянс франсез 

(вул.Огієнка,18А)​

Куратор виставки : Євгенія Дмитрів

 

Люсьєн Смагала (Lucienne Smagala) народилася у м.Старгард (Польща)

Рід занять: мистецьке ательє (олійний живопис, текстильне мистецтво, скульптура, змішана техніка, цифрове мистецтво), куратор виставок у художніх галереях і музеях.

Саме у галузі психології (її основна освіта), і в її пристрасті до архітектури, Люсьєн Смагала черпає натхнення для своєї художньої роботи: людина, суспільство, "міська оболонка", "оболонка одягу", "Я-шкіра"*...  Це взаємодія між людиною та її місцем проживання (містом), що кидає їй виклик чи просто навколишній світ, світ у своїй безперервній зміні ... Люсьєн Смагала через свою художню роботу бажає запросити глядача замислитись над таємницею побудови особистості і прислухатись до власних відчуттів своєї  власної таємниці .

Учасниця у більш ніж 110 персональних та групових виставках, учасниця конкурсів та художніх майстерень у Франції, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Японії, Швеції, В'єтнамі, Сенегалі, Нідерландах, Люксембурзі, Україні, Фінляндії, Кіпрі, Бельгії і Китаї.

Член Асоціації художників Maison des Artistes (Париж, Франція) та член Асоціації польських художників ZPAP (Польща).

Відзнаки: Приз Честі - White Show, Токіо, Японія (2005), почесна нагорода - 8-ий Міжнародний бієнале мініатюрного мистецтва, Gaude Mater в Ченстохові, Польщі (2014 року).

Роботи Люсьєн Смагали знаходяться у колекціях Музею текстилю м. Лодзь (Польща), Музею м. Гдиня (Польща) та у приватних колекціях: Франція, Австралія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Нідерланди та інші.

Художниця живе і працює у Франції. Більше за адресою : www.smagala.org

* "Я-шкіра" (le Moi Peau)    - це ключова концепція психології та психоаналізу, розроблена Дідьє Анзьє (Didier Anzieu) з 1974 року. Концепт психічної шкіри або Я-шкіри є розробкою метафори оболонки, яку 3. Фрейд використовував для опису Я. Я-шкіра - це втілення у різних модальностях функцій Я, які проявляються на кордоні внутрішнього і зовнішнього. Для Д.Анзьє Я-шкіра - робочий інструмент, що дозволяє по-новому осмислити і організувати психоаналітичну практику.

Поділитися: