Альянс франсез Львова та Campus France Ukraine в ЛНУВМБТ ім. Ґжицького

18 лютого 2019 р. Президент “Alliance Française” м. Львова Василь Кметь та представник львівського відділення “Campus France Ukraine” Ольга Кагало провели зустріч з ректором Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького професором Володимиром Стибелем. У нараді взяли участь завідувач кафедри української та іноземних мов ім. Якима Яреми канд. філол. наук Михайло Подоляк та канд.с.-г. наук, доцент кафедри годівлі тварин та технології кормів Роман Петришак.
 
Предметом обговорення були питання перспективи співпраці провідного у своїй галузі закладу вищої освіти з  “Alliance Française” у підготовці фахівців зі знанням французької мови та налагодженні співпраці із суміжними університетами  Франції. Основи такої співдії вже закладені участю університетського середовища у проектах “Erasmus+” та реалізацією стратегії міжнародної діяльності університету. Ректор розповів про специфіку вивчення іноземних мов та навчання в університеті іноземців, висловив пропозиції щодо запитів у співпраці з “Alliance Française”. В. Кметь розповів про стратегію розвитку організації у Львові, зосередив увагу на можливостях залучення до викладання французьких стажистів, а також здійснення промоції французьких освітніх та наукових проектів в університеті. О. Кагало ознайомила присутніх з системою функціонування  Національної агенції з питань вищої освіти у Франції “Campus France Ukraine ”.
 
У підсумку керівники домовилися про укладення угоди про співпрацю та початок її реалізації шляхом проведення спеціалізованих промоційних заходів у рамках освітнього процесу для ознайомлення студентів та викладачів з можливостями “Campus France Ukraine ”.
 

Контакти:

Альянс Франсез м.Львова

вул. Огієнка 18А

+38 (032) 297 08 31 / +38 067 340 40 01

contact.lviv@afukraine.org

aflviv.com.ua/

 

Львівське відділення Campus France Ukraine при Альянс Франсез м.Львова

http://www.ukraine.campusfrance.org

 

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького

вул. Пекарська, 50

https://lvet.edu.ua/

Поділитися: